بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ در ۲:۰۵ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: حماسه آفرینی پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: از همان نخستین لحظات پیروزی انقلاب اسلامی که دشمن با قائله ها و توطئه ها و جنگ تحمیلی سعی در شکست درخت نوپای انقلاب اسلامی داشت، سپاه پاسداران تحت امر فرماندهی کل قوا در تمامی صحنه های حضوری موفق و مقتدرانه از خود نشان داد.

 

وی تصریح کرد: نقش موثر سپاه پاسداران با وجود اینکه نهادی تازه تاسیس بود در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از عملیات ها را با مشارکت ارتش و بسبج مردمی طراحی و اجرا کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: حماسه آفرینی پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است.

 

عصمتی بیان کرد: امروز این حضور به خارج از مرزهای جغرافیایی کشیده شده و پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در جبهه های مقاومت در کنار سایر نیروهای مقاومت مردمی در برابر استکبار جهانی با اقتدار ایستاده است.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی، تلاش مذبوحانه جبهه استکبار در غرب آسیا را بی ثمر دانست و افزود: امروز معادلات غرب آسیا توسط محور مقاومت و ایران اسلامی تعیین می شود‌‌.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه، سراسیمه بودن جبهه استکبار را در صحنه های مختلف را برگرفته از روحیه و تفکر ناب بسیجی در محور مقاومت عنوان کرد و گفت: خدا اراده کرده که مظلومان عالم بر ظالمان پیروز شوند، لذا می رویم تا به فرموده امام راحل عصر نابودی استکبار را رقم بزنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است