بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ در ۲:۰۵ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: حماسه آفرینی پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: از همان نخستین لحظات پیروزی انقلاب اسلامی که دشمن با قائله ها و توطئه ها و جنگ تحمیلی سعی در شکست درخت نوپای انقلاب اسلامی داشت، سپاه پاسداران تحت امر فرماندهی کل قوا در تمامی صحنه های حضوری موفق و مقتدرانه از خود نشان داد.

 

وی تصریح کرد: نقش موثر سپاه پاسداران با وجود اینکه نهادی تازه تاسیس بود در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از عملیات ها را با مشارکت ارتش و بسبج مردمی طراحی و اجرا کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: حماسه آفرینی پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است.

 

عصمتی بیان کرد: امروز این حضور به خارج از مرزهای جغرافیایی کشیده شده و پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در جبهه های مقاومت در کنار سایر نیروهای مقاومت مردمی در برابر استکبار جهانی با اقتدار ایستاده است.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی، تلاش مذبوحانه جبهه استکبار در غرب آسیا را بی ثمر دانست و افزود: امروز معادلات غرب آسیا توسط محور مقاومت و ایران اسلامی تعیین می شود‌‌.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه، سراسیمه بودن جبهه استکبار را در صحنه های مختلف را برگرفته از روحیه و تفکر ناب بسیجی در محور مقاومت عنوان کرد و گفت: خدا اراده کرده که مظلومان عالم بر ظالمان پیروز شوند، لذا می رویم تا به فرموده امام راحل عصر نابودی استکبار را رقم بزنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه