بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حماسه آفرینی پاسداران مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ در ۲:۰۵ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: حماسه آفرینی پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: از همان نخستین لحظات پیروزی انقلاب اسلامی که دشمن با قائله ها و توطئه ها و جنگ تحمیلی سعی در شکست درخت نوپای انقلاب اسلامی داشت، سپاه پاسداران تحت امر فرماندهی کل قوا در تمامی صحنه های حضوری موفق و مقتدرانه از خود نشان داد.

 

وی تصریح کرد: نقش موثر سپاه پاسداران با وجود اینکه نهادی تازه تاسیس بود در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از عملیات ها را با مشارکت ارتش و بسبج مردمی طراحی و اجرا کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: حماسه آفرینی پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی مظهر عزت و اقتدار ملت ایران است.

 

عصمتی بیان کرد: امروز این حضور به خارج از مرزهای جغرافیایی کشیده شده و پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در جبهه های مقاومت در کنار سایر نیروهای مقاومت مردمی در برابر استکبار جهانی با اقتدار ایستاده است.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی، تلاش مذبوحانه جبهه استکبار در غرب آسیا را بی ثمر دانست و افزود: امروز معادلات غرب آسیا توسط محور مقاومت و ایران اسلامی تعیین می شود‌‌.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه، سراسیمه بودن جبهه استکبار را در صحنه های مختلف را برگرفته از روحیه و تفکر ناب بسیجی در محور مقاومت عنوان کرد و گفت: خدا اراده کرده که مظلومان عالم بر ظالمان پیروز شوند، لذا می رویم تا به فرموده امام راحل عصر نابودی استکبار را رقم بزنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند