بدون نظر
 
مشق مجازی
حضور ۶ تیم از تربت حیدریه در نخستین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
در نخستین رویداد فعالان فضای مجازی خراسان رضوی با عنوان مشق مجازی، شش تیم سه نفره از تربت حیدریه شامل؛ ۲ تیم تحلیل محتوا، ۲ تیم تولید محتوا و ۲ تیم انتشار محتوا از صبح امروز رقابت استانی خود را آغاز کردند.

مدیر مرکز نشر و دیجیتال انقلاب اسلامی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در نخستین رویداد تخصصی فعالان سازمان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی ۱۵۰ تیم سه نفره از ۲۸ شهرستان در سه رشته تحلیل، تولید و انتشار محتوا با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

حسین شعبانی افزود: در این رقابتها که از ساعت ۶ صبح امروز آغاز شده تیم ها با موصوعات مختلف و رصدی که در شبکه های اجتماعی داشتند اقدام به تحلیل، تولید و انتشار محتوا کردند.

 

وی بیان کرد: در این رقابتها داوران در رشته های مختلف محصولات را داوری خواهند کرد و در کنار داوری مشاورانی نیز حضور دارند که به تقویت ایده ها و تولیدات کمک می کنند.

 

وی به اهداف این رویداد اشاره داشت و افزود: در این رویداد بسیج بصورت کلان توان تخصصی نیروهای خود را ارزیابی می کند و در ادامه هم افزایی بین نیروها صورت می گیرد، ضمن آنکه فضای رقابتی و انگیزشی ایجاد شده است.

 

وی دیگر هدف این رویداد را ارتقای توان دانش بین تیم ها عنوان کرد و افزود: در کنار این رقابتها تیم ها ضمن ارتقای دانش خود در کنار مشاوران و اساتید که در این رشته حضور دارند فضای مهارتی را افزایش می دهند که زمینه برنامه ریزی های آینده برای مدیران فضای مجازی بسیج را فراهم می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست