بدون نظر
 
مشق مجازی
حضور ۶ تیم از تربت حیدریه در نخستین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
در نخستین رویداد فعالان فضای مجازی خراسان رضوی با عنوان مشق مجازی، شش تیم سه نفره از تربت حیدریه شامل؛ ۲ تیم تحلیل محتوا، ۲ تیم تولید محتوا و ۲ تیم انتشار محتوا از صبح امروز رقابت استانی خود را آغاز کردند.

مدیر مرکز نشر و دیجیتال انقلاب اسلامی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در نخستین رویداد تخصصی فعالان سازمان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی ۱۵۰ تیم سه نفره از ۲۸ شهرستان در سه رشته تحلیل، تولید و انتشار محتوا با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

حسین شعبانی افزود: در این رقابتها که از ساعت ۶ صبح امروز آغاز شده تیم ها با موصوعات مختلف و رصدی که در شبکه های اجتماعی داشتند اقدام به تحلیل، تولید و انتشار محتوا کردند.

 

وی بیان کرد: در این رقابتها داوران در رشته های مختلف محصولات را داوری خواهند کرد و در کنار داوری مشاورانی نیز حضور دارند که به تقویت ایده ها و تولیدات کمک می کنند.

 

وی به اهداف این رویداد اشاره داشت و افزود: در این رویداد بسیج بصورت کلان توان تخصصی نیروهای خود را ارزیابی می کند و در ادامه هم افزایی بین نیروها صورت می گیرد، ضمن آنکه فضای رقابتی و انگیزشی ایجاد شده است.

 

وی دیگر هدف این رویداد را ارتقای توان دانش بین تیم ها عنوان کرد و افزود: در کنار این رقابتها تیم ها ضمن ارتقای دانش خود در کنار مشاوران و اساتید که در این رشته حضور دارند فضای مهارتی را افزایش می دهند که زمینه برنامه ریزی های آینده برای مدیران فضای مجازی بسیج را فراهم می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد انتظار فرج موتور محرک مجاهدان خدا و آرمان انبیای الهی است/هسته های مقاومت جهان اسلام در حال سازماندهی است ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد