بدون نظر
 
مشق مجازی
حضور ۶ تیم از تربت حیدریه در نخستین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
در نخستین رویداد فعالان فضای مجازی خراسان رضوی با عنوان مشق مجازی، شش تیم سه نفره از تربت حیدریه شامل؛ ۲ تیم تحلیل محتوا، ۲ تیم تولید محتوا و ۲ تیم انتشار محتوا از صبح امروز رقابت استانی خود را آغاز کردند.

مدیر مرکز نشر و دیجیتال انقلاب اسلامی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در نخستین رویداد تخصصی فعالان سازمان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی ۱۵۰ تیم سه نفره از ۲۸ شهرستان در سه رشته تحلیل، تولید و انتشار محتوا با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

حسین شعبانی افزود: در این رقابتها که از ساعت ۶ صبح امروز آغاز شده تیم ها با موصوعات مختلف و رصدی که در شبکه های اجتماعی داشتند اقدام به تحلیل، تولید و انتشار محتوا کردند.

 

وی بیان کرد: در این رقابتها داوران در رشته های مختلف محصولات را داوری خواهند کرد و در کنار داوری مشاورانی نیز حضور دارند که به تقویت ایده ها و تولیدات کمک می کنند.

 

وی به اهداف این رویداد اشاره داشت و افزود: در این رویداد بسیج بصورت کلان توان تخصصی نیروهای خود را ارزیابی می کند و در ادامه هم افزایی بین نیروها صورت می گیرد، ضمن آنکه فضای رقابتی و انگیزشی ایجاد شده است.

 

وی دیگر هدف این رویداد را ارتقای توان دانش بین تیم ها عنوان کرد و افزود: در کنار این رقابتها تیم ها ضمن ارتقای دانش خود در کنار مشاوران و اساتید که در این رشته حضور دارند فضای مهارتی را افزایش می دهند که زمینه برنامه ریزی های آینده برای مدیران فضای مجازی بسیج را فراهم می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است