بدون نظر
 
مشق مجازی
حضور ۶ تیم از تربت حیدریه در نخستین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۱ ق.ظ
 
در نخستین رویداد فعالان فضای مجازی خراسان رضوی با عنوان مشق مجازی، شش تیم سه نفره از تربت حیدریه شامل؛ ۲ تیم تحلیل محتوا، ۲ تیم تولید محتوا و ۲ تیم انتشار محتوا از صبح امروز رقابت استانی خود را آغاز کردند.

مدیر مرکز نشر و دیجیتال انقلاب اسلامی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در نخستین رویداد تخصصی فعالان سازمان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی ۱۵۰ تیم سه نفره از ۲۸ شهرستان در سه رشته تحلیل، تولید و انتشار محتوا با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

حسین شعبانی افزود: در این رقابتها که از ساعت ۶ صبح امروز آغاز شده تیم ها با موصوعات مختلف و رصدی که در شبکه های اجتماعی داشتند اقدام به تحلیل، تولید و انتشار محتوا کردند.

 

وی بیان کرد: در این رقابتها داوران در رشته های مختلف محصولات را داوری خواهند کرد و در کنار داوری مشاورانی نیز حضور دارند که به تقویت ایده ها و تولیدات کمک می کنند.

 

وی به اهداف این رویداد اشاره داشت و افزود: در این رویداد بسیج بصورت کلان توان تخصصی نیروهای خود را ارزیابی می کند و در ادامه هم افزایی بین نیروها صورت می گیرد، ضمن آنکه فضای رقابتی و انگیزشی ایجاد شده است.

 

وی دیگر هدف این رویداد را ارتقای توان دانش بین تیم ها عنوان کرد و افزود: در کنار این رقابتها تیم ها ضمن ارتقای دانش خود در کنار مشاوران و اساتید که در این رشته حضور دارند فضای مهارتی را افزایش می دهند که زمینه برنامه ریزی های آینده برای مدیران فضای مجازی بسیج را فراهم می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد