بدون نظر
 
رییس شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه:
حضور متخصصان اقتصادی در شورای فرهنگ عمومی ضرورت دارد
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۷ ب.ظ
 
رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان تربت حیدریه گفت: طرح مثلث اقتصادی توسط معین های اقتصادی در منطقه تربت حیدریه قرار است اجرایی شود و باید برای تحقق این امر متخصصانی در کنار شورا باشند تا مسایل را به خوبی تبیین کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی صبح امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی تربت حیدریه که در محل رباط تهمینه این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد:آنچه بیشتر از واژه  شورای فرهنگ عمومی درذهن اکثریت مردم تداعی می شود این است که در شورا تصمیماتی راجع به موسیقی و چگونگی برگزاری آن در شهرستان گرفته بشود، حال آنکه فرهنگ و بطور خاص این شورا منحصر به این موضوع نیست و اساسا ایجاد شور و نشاط برای مردم صرفا موسیقی نیست.

 

وی افزود: اگر مردم به لحاظ مالی به ثبات برسند و رفاه مادی داشته باشند یقینا نشاط هم خواهند داشت وگرنه با برگزاری 2 ساعت کنسرت ویا هر برنامه دیگر نشاط دائمی میسر نمی شود.

 

وی تصریح کرد: در این شورا برای ابعاد مهم تر مباحث فرهنگی شهر بایستی برنامه ریزی شود تا مردم از آن منفعت ببرند که یکی از حوزه های مهم آن استفاده از ظرفیت های شورا درکمک به پیشبرد فعالیت های اقتصادی از جمله طرح مثلث اقتصادی  است.

 

عصمتی ادامه داد: بعضا در سطح شهر مطرح می شود که تا فردی کسب و کاری راه انداخت و کارش رونق گرفت، شروع به متهم کردن وی به عناوین نادرست می کنند و متاسفانه این نگاه بد نسبت به سرمایه گذاری باعث می شود شخص بطور کل از این مسیر منصرف می شود، این نقیصه باید از طریق  فرهنگ سازی اصلاح، تا سرمایه گذاری و کار اقتصادی محترم شمرده شود.

 

امام جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: طرح مثلث اقتصادی توسط معین های اقتصادی در منطقه تربت حیدریه قرار است اجرایی شود و باید برای تحقق این امر متخصصانی در کنار شورا باشند تا مسایل را به خوبی تبیین کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر