بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۰۷ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: حضور با شکوه و حماسی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن توطئه های نظام سلطه و منافقین مبنی بر کمرنگ جلوه دادن حضور در صحنه مردم را خنثی کرد

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه به دو پیام مهم راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و افزود: پیام نخست این حضور حماسی و انقلابی مردم به دشمنان و نظام سلطه و منافقین است که بدانند مردم پای نظام خود ایستادند و لحظه ای از آرمانهای انقلاب اسلامی عقب نشینی نخواهند کرد.

 

وی تصریح کرد: علی رغم تلاش دشمنان و منافقین و مزدوران استکبار جهانی مبنی بر کمرنگ جلوه دادن حضور مردم و یا تغییر مسیر این حضور در جهت خلاف، مردم همچون گذشته به این دسیسه ها دهن کجی کرده و متحد و یکصدا در یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کردند.

 

عصمتی گفت: این ملت همچنان آمریکا را شیطان بزرگ می داند و با تمام وجود در همه عرصه ها با این شیطان مبارزه می کند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه پیام دوم این حضور را متوجه کارگزاران نظام دانست و افزود: مردم با حضور خود به مسوولان اعلام کردند که در همه عرصه ها پای نظام و انقلاب ایستادند و اکنون مدیران کشور هستند که باید با ففالیت مستمر و موثر شبانه روزی و مدیریت جهادی در رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه تلاش کنند.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در آغاز دهه پنجم انقلاب را مستلزم تدریس در حوزه های علمیه و مراکز آموزش عالی دانست و گفت: گام دوم انقلاب را باید با مدیریت جهادی و تلاش و وحدت کلمه به سرمنزل مقصود برسانیم و بیانیه اخیر معظم له نیازمند تبیین و تشریح در مراکز آموزش عالی است.

 

امام جمعه تربت حیدریه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان، آن را حاکی از ضعف نظام سلطه عنوان کرد و افزود: دشمنان نظام اسلامی وقتی می بینند در برابر عزم و اراده این ملت عاجز و ناتوانند دست به اقدامات کور و خرابکارانه می زنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه