بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با قدردانی از حضور با شکوه مردم در یوم الله 22 بهمن، این حضور را دارای پیامهای داخلی و خارجی دانست و از اقتدار ملی و مبارزه با استکبار و برقراری عدالت اجتماعی و خدمت جهادی مسئولان بعنوان مهمترین آن یاد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: حضور تماشاییی مردم در راهپیمای عزتمند ۲۲ بهمن به مسئولان داخلی پیام مهمی مخابره کرد که این ملت پای نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده و این حضور بیانگر علاقه آنان به انقلاب و ارزشهای آن است.

 

وی در وصف خدمت به مردم گفت: خدمت صادقانه برای مردم یعنی سر از پا نشناختن و اقدام به موقع و مدیریت جهادی که بتواند مشکلات مردم را در ابعاد اشتغال، تولید و معیشت برطرف کند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه بیان کرد: حضور تماشایی ملت در این راهپیمائی عظیم و گسترده پیامی را به دنیا مخابره کرد و آن اینکه مردم ایران اسلامی در راه مبارزه با استکبار جهانی به سردمداری آمریکا و عواملش خواهند ایستاد و لحظه ای از اهداف خود عقب نشینی نخواهند کرد.

 

عصمتی مهمترین راه مبارزه با استکبار را برقراری عدالت اجتماعی عنوان کرد و گفت: امروز رسیدگی به وضع معیشتی مردم، ایجاد اشتغال و تولید و برقراری عدالت اجتماعی مهمترین عرصه مبارزه با نظام سلطه است و مسئولان در قوای کشور باید خود را خادم و خدمتگذار بدانند.

 

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: مبارزه با فساد و عوامل ان که لکه ننگی برای نظام اسلامی است از دیگر عرصه های مبارزه با استکبار و برقراری عدالت اجتماعی است و مسئولان و کارگزاران نظام با خدمت صادقانه و کار جهادی باید به این عرصه نیز اهتمام ویژه ای داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هزینه ۲ میلیارد ریالی شهرداری برای فضای سبز ویژه نوروز حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا مهمترین میدان رقابت حسن تفتیان در سال آینده پرداخت ۹۰ درصد مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی/توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در تربت حیدریه خراسان رضوی با جشن نوروزگاه به استقبال بهار می رود نظام اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت پایدار است کلنگ زنی ۵ واحد آموزشی خیر ساز در جلگه رخ تربت حیدریه ۸۴ میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد استقبال شهروندان تربت حیدریه از بهار با چهارشنبه ای بدون خطر نخستین مرکز بی خطر سازی زباله های عفونی خراسان رضوی به بهره برداری رسید ابریشم بایگ تربت حیدریه ثبت آثار ملی می شود زعفرانی ترین شهر جهان به استقبال زائران و مسافران نوروزی می رود فعالیت تشکیلاتی و اثربخش جامعه مداحان، توطئه ها و نقشه دشمنان انقلاب را خنثی می کند