بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حضور تماشایی ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن، پیام اقتدار ملی و مبارزه با نظام سلطه را به جهان مخابره کرد
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با قدردانی از حضور با شکوه مردم در یوم الله 22 بهمن، این حضور را دارای پیامهای داخلی و خارجی دانست و از اقتدار ملی و مبارزه با استکبار و برقراری عدالت اجتماعی و خدمت جهادی مسئولان بعنوان مهمترین آن یاد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: حضور تماشاییی مردم در راهپیمای عزتمند ۲۲ بهمن به مسئولان داخلی پیام مهمی مخابره کرد که این ملت پای نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده و این حضور بیانگر علاقه آنان به انقلاب و ارزشهای آن است.

 

وی در وصف خدمت به مردم گفت: خدمت صادقانه برای مردم یعنی سر از پا نشناختن و اقدام به موقع و مدیریت جهادی که بتواند مشکلات مردم را در ابعاد اشتغال، تولید و معیشت برطرف کند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه بیان کرد: حضور تماشایی ملت در این راهپیمائی عظیم و گسترده پیامی را به دنیا مخابره کرد و آن اینکه مردم ایران اسلامی در راه مبارزه با استکبار جهانی به سردمداری آمریکا و عواملش خواهند ایستاد و لحظه ای از اهداف خود عقب نشینی نخواهند کرد.

 

عصمتی مهمترین راه مبارزه با استکبار را برقراری عدالت اجتماعی عنوان کرد و گفت: امروز رسیدگی به وضع معیشتی مردم، ایجاد اشتغال و تولید و برقراری عدالت اجتماعی مهمترین عرصه مبارزه با نظام سلطه است و مسئولان در قوای کشور باید خود را خادم و خدمتگذار بدانند.

 

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: مبارزه با فساد و عوامل ان که لکه ننگی برای نظام اسلامی است از دیگر عرصه های مبارزه با استکبار و برقراری عدالت اجتماعی است و مسئولان و کارگزاران نظام با خدمت صادقانه و کار جهادی باید به این عرصه نیز اهتمام ویژه ای داشته باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است