بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حضور به موقع و اقدام موثر مردم فتنه گران را به زباله دان تاریخ هدایت کرد
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۶ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: بصیرت یعنی حضور به موقع و اقدام موثر که مردم ایران اسلامی آن را در نهم دیماه سال۸۸ به منصه ظهور رساندتد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: در شرایطی که جبهه استکبار با کمک ایادی داخلی خود و سران فتنه در حال فراهم کردن فتنه دوم و بزرگتری برای تظام اسلامی بود، بصیرت و حضور به موقع و اقدام موثر مردم در نهم دیماه سال ۸۸ این توطئه را خنثی کرد.

 

وی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ جبهه استکبار تمام تجهیزات و امکانات اطلاعاتی و عملیاتی خود را بسیج کرده بود تا نظام اسلامی را دچار انحراف و نابودی کند اما رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و ولایتمداری مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: نظام سلطه در یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده توسط پباده نظام داخلی و سران فتنه با هجمه به ارکان انقلاب و ارزشهای اسلامی از جمله عاشورای حسینی اصل نظام و ولایت فقیه را هدف قرار داده بود که با درایت رهبری و حضور به موقع مردم این توطئه خنثی و فتنه گران به زباله دان تاریخ پیوستند.

 

وی افزود: حضور ۵۰ میلیونی مردم در نهم دیماه ۸۸ در دفاع از آرمانهای انقلاب و ارزشهای اسلامی دشمن را مایوس کرد اما آنها هیچگاه از اقدام و توطئه و فتنه علیه این ملت و نظام دست بر نمی دارند.

 

وی لازمه صیانت از ارزشهای انقلاب و اسلام را در داشتن بصیرت و آگاهی عنوان کرد و گفت: بصیرت که پرچمدار آن دیدبان انقلاب اسلامی یعنی رهبر معظم انقلاب است در همه بهبوهه ها و شرایط بحرانی چراغ هدایت امت اسلامی خواهد بود.

 

امام جمعه تربت حیدریه در بخشی دیگر به حماسه خونین مردم تربت حیدریه در نهم دیماه ۵۷ اشاره کرد و گفت: مردم تربت حیدریه در سایه وحدت و همدلی با تقدیم ۱۰ شهید با بیرون راندن عوامل طاغوت زمام امور شهر را بدست گرفته و ۴۳ روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی سرود پیروزی را در مناره های مساجد خود زمزمه کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است