بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حضور به موقع و اقدام موثر مردم فتنه گران را به زباله دان تاریخ هدایت کرد
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۶ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: بصیرت یعنی حضور به موقع و اقدام موثر که مردم ایران اسلامی آن را در نهم دیماه سال۸۸ به منصه ظهور رساندتد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: در شرایطی که جبهه استکبار با کمک ایادی داخلی خود و سران فتنه در حال فراهم کردن فتنه دوم و بزرگتری برای تظام اسلامی بود، بصیرت و حضور به موقع و اقدام موثر مردم در نهم دیماه سال ۸۸ این توطئه را خنثی کرد.

 

وی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ جبهه استکبار تمام تجهیزات و امکانات اطلاعاتی و عملیاتی خود را بسیج کرده بود تا نظام اسلامی را دچار انحراف و نابودی کند اما رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و ولایتمداری مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: نظام سلطه در یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده توسط پباده نظام داخلی و سران فتنه با هجمه به ارکان انقلاب و ارزشهای اسلامی از جمله عاشورای حسینی اصل نظام و ولایت فقیه را هدف قرار داده بود که با درایت رهبری و حضور به موقع مردم این توطئه خنثی و فتنه گران به زباله دان تاریخ پیوستند.

 

وی افزود: حضور ۵۰ میلیونی مردم در نهم دیماه ۸۸ در دفاع از آرمانهای انقلاب و ارزشهای اسلامی دشمن را مایوس کرد اما آنها هیچگاه از اقدام و توطئه و فتنه علیه این ملت و نظام دست بر نمی دارند.

 

وی لازمه صیانت از ارزشهای انقلاب و اسلام را در داشتن بصیرت و آگاهی عنوان کرد و گفت: بصیرت که پرچمدار آن دیدبان انقلاب اسلامی یعنی رهبر معظم انقلاب است در همه بهبوهه ها و شرایط بحرانی چراغ هدایت امت اسلامی خواهد بود.

 

امام جمعه تربت حیدریه در بخشی دیگر به حماسه خونین مردم تربت حیدریه در نهم دیماه ۵۷ اشاره کرد و گفت: مردم تربت حیدریه در سایه وحدت و همدلی با تقدیم ۱۰ شهید با بیرون راندن عوامل طاغوت زمام امور شهر را بدست گرفته و ۴۳ روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی سرود پیروزی را در مناره های مساجد خود زمزمه کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ادامه فعالیت پروژه زعفرانیه از توان شهرداری خارج است مدگرایی بزرگترین آسیب برای جامعه مداحان است اعزام ۷۰۰ تفر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اشتغال دانش بنیان اولویت نخست کمیته امداد/هدف گذاری ۳ هزار نیروگاه خورشیدی برای سال آینده در خراسان رضوی فعالیت های فرهنگی آستان قدس رضوی ریشه دار و عمیق است هزینه ۲ میلیارد ریالی شهرداری برای فضای سبز ویژه نوروز حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا مهمترین میدان رقابت حسن تفتیان در سال آینده پرداخت ۹۰ درصد مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی/توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در تربت حیدریه خراسان رضوی با جشن نوروزگاه به استقبال بهار می رود نظام اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت پایدار است کلنگ زنی ۵ واحد آموزشی خیر ساز در جلگه رخ تربت حیدریه ۸۴ میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد