بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
حضور به موقع و اقدام موثر مردم فتنه گران را به زباله دان تاریخ هدایت کرد
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۳۹۶ در ۱:۱۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: بصیرت یعنی حضور به موقع و اقدام موثر که مردم ایران اسلامی آن را در نهم دیماه سال۸۸ به منصه ظهور رساندتد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: در شرایطی که جبهه استکبار با کمک ایادی داخلی خود و سران فتنه در حال فراهم کردن فتنه دوم و بزرگتری برای تظام اسلامی بود، بصیرت و حضور به موقع و اقدام موثر مردم در نهم دیماه سال ۸۸ این توطئه را خنثی کرد.

 

وی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ جبهه استکبار تمام تجهیزات و امکانات اطلاعاتی و عملیاتی خود را بسیج کرده بود تا نظام اسلامی را دچار انحراف و نابودی کند اما رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و ولایتمداری مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: نظام سلطه در یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده توسط پباده نظام داخلی و سران فتنه با هجمه به ارکان انقلاب و ارزشهای اسلامی از جمله عاشورای حسینی اصل نظام و ولایت فقیه را هدف قرار داده بود که با درایت رهبری و حضور به موقع مردم این توطئه خنثی و فتنه گران به زباله دان تاریخ پیوستند.

 

وی افزود: حضور ۵۰ میلیونی مردم در نهم دیماه ۸۸ در دفاع از آرمانهای انقلاب و ارزشهای اسلامی دشمن را مایوس کرد اما آنها هیچگاه از اقدام و توطئه و فتنه علیه این ملت و نظام دست بر نمی دارند.

 

وی لازمه صیانت از ارزشهای انقلاب و اسلام را در داشتن بصیرت و آگاهی عنوان کرد و گفت: بصیرت که پرچمدار آن دیدبان انقلاب اسلامی یعنی رهبر معظم انقلاب است در همه بهبوهه ها و شرایط بحرانی چراغ هدایت امت اسلامی خواهد بود.

 

امام جمعه تربت حیدریه در بخشی دیگر به حماسه خونین مردم تربت حیدریه در نهم دیماه ۵۷ اشاره کرد و گفت: مردم تربت حیدریه در سایه وحدت و همدلی با تقدیم ۱۰ شهید با بیرون راندن عوامل طاغوت زمام امور شهر را بدست گرفته و ۴۳ روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی سرود پیروزی را در مناره های مساجد خود زمزمه کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد تراز بازرگانی خارجی گمرکات خراسان رضوی ۲۷۸ میلیون دلار اعلام شد