بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه خبرداد؛
حسن تفتیان قهرمان دوی ۱۰۰ متر آسیا شد
تاریخ انتشار : ۰۹ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۳ ب.ظ
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: حسن تفتیان دو ومیدانی کار ملی پوش تربت حیدریه در مسابقات جایزه بزرگ آسیا در تایلند با موفقیت در هر سه مرحله این مسابقات، گردن آویز طلا را کسب کرد.

به گزارش تابان تربت، سید حمیدرضا امینی در گفتگو با خبرنگاران افزود: حسن تفتیان در مرحله نخست این مسابقات با زمان 10 ثانیه و 24 صدم ثانیه ضمن کسب مدال طلا، رکورددار این ماده در رقابتهای جایزه بزرگ آسیا شد.

 

وی بیان کرد: این دو ومیدانی کار خراسانی در مرحله دوم و سوم این مسابقات و بترتیب با زمان 10 ثانیه و 41 صدم ثانیه و 10 ثانیه و 47 صدم ثانیه مدال طلا را از آن خود کرد.

 

امینی گفت: تفتیان با کسب سه مدال طلا در دوی 100 متر بکار خود در رقابتهای جایزه بزرگ آسیا در تایلند پایان داد.

 

مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی آسیا طی سه مرحله روزهای اول،چهارم و هشتم تیرماه در سه شهر بانکوک،پاتوم تانی و چانتا بوری کشور تایلند برگزار شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸