بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه خبرداد؛
حسن تفتیان قهرمان دوی ۱۰۰ متر آسیا شد
تاریخ انتشار : ۰۹ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۳ ب.ظ
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: حسن تفتیان دو ومیدانی کار ملی پوش تربت حیدریه در مسابقات جایزه بزرگ آسیا در تایلند با موفقیت در هر سه مرحله این مسابقات، گردن آویز طلا را کسب کرد.

به گزارش تابان تربت، سید حمیدرضا امینی در گفتگو با خبرنگاران افزود: حسن تفتیان در مرحله نخست این مسابقات با زمان 10 ثانیه و 24 صدم ثانیه ضمن کسب مدال طلا، رکورددار این ماده در رقابتهای جایزه بزرگ آسیا شد.

 

وی بیان کرد: این دو ومیدانی کار خراسانی در مرحله دوم و سوم این مسابقات و بترتیب با زمان 10 ثانیه و 41 صدم ثانیه و 10 ثانیه و 47 صدم ثانیه مدال طلا را از آن خود کرد.

 

امینی گفت: تفتیان با کسب سه مدال طلا در دوی 100 متر بکار خود در رقابتهای جایزه بزرگ آسیا در تایلند پایان داد.

 

مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی آسیا طی سه مرحله روزهای اول،چهارم و هشتم تیرماه در سه شهر بانکوک،پاتوم تانی و چانتا بوری کشور تایلند برگزار شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه