بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان خبر داد؛
حسن تفتیان تیز پای تربت حیدریه المپیکی شد
تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۲ ق.ظ
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: حسن تفتیان ملی پوش و قهرمان دوی 100 متر کشورمان، در مسابقان جام کازانف قزاقستان جواز حضور در المپیک 2016 ریودوژانیروی برزیل را کسب کرد.

سید حمیدرضا امینی در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، افزود: ملی پوش کشورمان در دوی 100 متر با ثبت رکورد 10 ثانیه و 10 صدم ثانیه توانست ضمن قهرمانی در این مسابقات جواز حضور در مسابقات المیپک 2016 ریودوژانیرو را بدست آورد.

 

وی بیان کرد: همچنین در این مسابقات قاسمی دیگر نماینده کشورمان با ثبت رکورد 12 ثانیه و 10 صدم ثانیه بعنوان نفر دوم و نماینده قزاقستان بر سکوی سوم قرار گرفت.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه یاداور شد: این غیورمرد و تیزپای خراسانی در مرحله مقدماتی این مسابقات با زمان 10 ثانیه و 54 صدوم ثانیه راهی فینال شد که با ثبت رکورد تاریخی در فینال ضمن کسب مدال طلا و سهمیه المپیک2016  به مسابقات جهانی پکن اعزام خواهد شد.

 

حسن تفتیان  قهرمان جوانان آسیا در ماده دوی 100 متر، نفر سوم آسیا در ماده دوی 200 متر، نفر اول مسابقات جهانی کازانوف قزاقستان و مسابقات آسیایی تایلند در ماده دوی 100 متر و رکورد دار سه دوره نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشور در دوی 100 متر و رکورددار بزرگسالان کشور در دوی 200 متر می باشد.

 

مسابقات المپیک 2016 مردادماه سال آینده در ریودوژانیروی برزیل برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است