بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان خبر داد؛
حسن تفتیان تیز پای تربت حیدریه المپیکی شد
تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۲ ق.ظ
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: حسن تفتیان ملی پوش و قهرمان دوی 100 متر کشورمان، در مسابقان جام کازانف قزاقستان جواز حضور در المپیک 2016 ریودوژانیروی برزیل را کسب کرد.

سید حمیدرضا امینی در گفتگو با خبرنگار تابان تربت، افزود: ملی پوش کشورمان در دوی 100 متر با ثبت رکورد 10 ثانیه و 10 صدم ثانیه توانست ضمن قهرمانی در این مسابقات جواز حضور در مسابقات المیپک 2016 ریودوژانیرو را بدست آورد.

 

وی بیان کرد: همچنین در این مسابقات قاسمی دیگر نماینده کشورمان با ثبت رکورد 12 ثانیه و 10 صدم ثانیه بعنوان نفر دوم و نماینده قزاقستان بر سکوی سوم قرار گرفت.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه یاداور شد: این غیورمرد و تیزپای خراسانی در مرحله مقدماتی این مسابقات با زمان 10 ثانیه و 54 صدوم ثانیه راهی فینال شد که با ثبت رکورد تاریخی در فینال ضمن کسب مدال طلا و سهمیه المپیک2016  به مسابقات جهانی پکن اعزام خواهد شد.

 

حسن تفتیان  قهرمان جوانان آسیا در ماده دوی 100 متر، نفر سوم آسیا در ماده دوی 200 متر، نفر اول مسابقات جهانی کازانوف قزاقستان و مسابقات آسیایی تایلند در ماده دوی 100 متر و رکورد دار سه دوره نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشور در دوی 100 متر و رکورددار بزرگسالان کشور در دوی 200 متر می باشد.

 

مسابقات المپیک 2016 مردادماه سال آینده در ریودوژانیروی برزیل برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ