بدون نظر
 
حزب الله عراق عربستان را تهدید کرد/ آماده باش کماندوها
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۶ ب.ظ
 
«اسیران سعودی همچنان نزد عراق باقی خواهند ماند. ریاض بداند گردان های حزب الله در عراق، سوریه، لبنان و یمن در صورت اعدام شیخ نمر واکنش قاطعی خواهند داد.»

به گزارش گروه بین الملل رویکرد، روزنامه القدس العربی نوشت: «گردان های حزب الله عراق عربستان را تهدید کردند در صورتی که شیخ نمر روحانی برجسته سعودی را اعدام کند آنها سعودی های اسیر شده در عراق را اعدام خواهند کرد و مصالح ریاض را از طریق مرزهای عراق با عربستان هدف قرار خواهند داد.»

این روزنامه چاپ لندن در ادامه گزارش داد: «”عباس المحمداوی” دبیرکل گردان های حزب الله عراق در نشست خبری گفت در صورتی که ریاض شیخ نمر را اعدام کند کلیه اسیران سعودی از جمله سه اسیری که نزد حزب الله عراق هستند را اعدام خواهد کرد.»

وی در ادامه خاطرنشان کرد: «اسیران سعودی همچنان تا آزاد شیخ نمر نزد عراق باقی خواهند ماند. ریاض بداند گردان های حزب الله در عراق، سوریه، لبنان و یمن در صورت اعدام شیخ نمر پاسخ کوبنده ای به عربستان خواهند داد.»

این روزنامه در ادامه نوشت: «فرماندهان حزب الله عراق گفته اند کمادوهایی در اختیار دارد که ماموریت آنها حمله به پایگاه های زمینی عربستان در مرز عراق با این کشور است و آماده اند تا اهدافی را در داخل عربستان بمباران کنند. پس عربستان از اعدام شیخ نمر باید منصرف شود.»

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود