بدون نظر
 
پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت:
حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ در ۲:۱۴ ب.ظ
 
پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت و از بادگاران دفاع مقدس گفت: حرکت در مسیر نظام و همچنین گام دوم انقلاب نیازمند ولایتمداری و ولایت پذیری است.

به گزارش تابان تربت؛ محمود باقرزاده صبح امروز در یادواره ۶۳ شهید مدفون در بقاع متبرکه منطقه تربت حیدریه اظهار کرد: این نظام و امنیت و اقتداری که امروز شاهد آن هستیم مدیون شهدای والامقام انقلاب اسلامی است که همگان باید قدردان آن باشیم.

 

وی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: گام دوم انقلاب در آغاز دهه پنجم یعنی انقلابی دیگر در درون انقلاب اسلامی که بتوان با گام های استوار و شتاب بیشتری به قله های سعادت برسیم.

 

پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت و از بادگاران دفاع مقدس گفت: حرکت در مسیر نظام و همچنین گام دوم انقلاب نیازمند ولایتمداری و ولایت پذیری است.

 

باقرزاده بیان داشت: در گام دوم انقلاب و برای مقاومت با ضد ارزشها و تبیین ارزشها نیازمند سختی هایی است که با مجاهدت در راه خدا و به تبع آن با نثار خون شهدا محقق می شود.

 

این منطقه شامل؛ شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه داری یک هزار و ۸۰۰ موقوفه، حدود چهار هزار رقبه و ۱۳ بقعه متبرکه است.

 

از مجنوع یکهزار شهید این منطقه ۶۳ شهید والامقام در بقاع متبرکه در دل خاک آرام گرفتند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی