بدون نظر
 
عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
حرکت در راستای گام دوم انقلاب نیازمند تحول در نگاه مدیران است
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۷ ق.ظ
 
ابوالقاسم خسروی عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مادامی که مجریان امور به ویژه مدیران و کارگزاران با ولایت همسویی و هم سیگنالی نرسیده باشند، نیل به تمدن نوین اسلامی و اهداف و آرمان‌های این نقشه راه (بیانیه گام دوم انقلاب) با مشکل مواجه می شود.

ابو.القاسم خسروی سهل آبادی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: آموخته های علمی و تجربه های تاریخی به ویژه عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی ثابت می‌کند که نخستین قدم در تغییر رفتارها، تغییر در نگرش ها است.

 

 

نماینده سابق مردم تربت حیدریه خاطر نشان کرد: حرکت در گام دوم انقلاب  و رهنمودهای حکیمانه رهبری معظم انقلاب اسلامی وقتی راهنما و راهگشا و موثر خواهد بود که زاویه دید و افق نگاه مجریانِ آن متحول شود‌؛ مادامی که مجریان امور به ویژه مدیران و کارگزاران با ولایت همسویی و هم سیگنالی نرسیده باشند، نیل به تمدن نوین اسلامی و اهداف و آرمان‌های این نقشه راه با مشکل مواجه می شود.

 

 

وی بیان کرد: مرور تجربه ی مواجهه‌ی سطحی بعضی مرعوبان غرب و مدیران غیر انقلابی در دولت و مجلس با فرمان هشت ماده ای، رهنمودهای اقتصاد مقاومتی، طراحی الگوهای سبک زندگی، دیپلماسی عزتمندانه سیاست خارجی، ماموریت ها و شعارهای سال های اخیر و بر زمین ماندن برخی از این مطالبات نشان از یک واقعیتِ غیر قابل کتمان دارد و آن واقعیتِ تلخ این است که احتمالا بیعت این افراد با امام مسلمین بیعت سیاسی است و نه بیعت معرفتی و اعتقادی ، لذا به همین دلیل مطالبات امام مسلمین را در عملکرد آنها صرفا توصیه ای ارشادی دیده ایم نه فرمان ولایی!

 

خسروی گفت: اگر همانند شهید تهرانی مقدم پدر قدرت موشکی ایران شهید چمران ها، باکری ها و برونسی و همت ها باور انقلابی داشتند که اشارات روشن معظم له، آیه های تکامل تمدن اسلامی و شتاب دهنده پیشرفت ملت عزیز ایران و امت رشید اسلام است حتما رهنمودهای حکیمانه ولی امر مسلمین جامع و کامل عمل می کردند.

 

این نماینده سابق مجلس تصریح کرد: ملت صبور و فداکار ایران اسلامی به خوبی شاهدند که در مقاطع مختلف این چهل سال انقلاب در بهمن پیروزی، در دفاع مقدس، در خودکفایی دفاعی، در توان موشکی، در توان هسته‌ای و… عمل انقلابی و خستگی ناپذیر، ایثار و فداکاری، ولایت مداری و مدیریت جهادی باعث پیروزی و موفقیت بوده است.

 

خسروی بیان داشت: متاسفانه تفکر غرب زدگی، اشرافی گری، اختلاس، غرور و تکبر و دنیاطلبی عناصر ضعف و فرصت‌طلب و منافق باعث شکست و ناکامی ها بوده است.

 

عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اکنون با استمداد از ارواح شهید حاج حسن طهرانی ها و همدانی ها، کاوه ها و درس مقاومت و ایستادگی حاج قاسم سلیمانی ها. چشم های خود را به اشک توسل و تضرع، غسل می دهیم و با استمداد از عنایات خداوند متعال و توجهات اهل بیت علیهم السلام انشاءالله در جنگ اقتصادی پیروز خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است