بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه خبر داد؛
حذف تبصره ۳ از قبوض مشترکین آب در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۵ ق.ظ
 
بلاخره پس از 29 ماه کش و قوس های فراوان مبنی بر حذف تبصره 3 از قبوض مشترکین آب در نهایت با مصوبه شورای شهر تربت حیدریه، اعضا به حذف این تبصره رای دادند، هر چند که اجرای نهایی آن منوط به تائید هیئت تطبیق در فرمانداری و وزارت نیروست.

رییس شورای شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: بلاخره پس از ۲۹ ماه کش و قوس های فراوان مبنی بر حذف تبصره ۳ از قبوض مشترکین آب در نهایت با مصوبه شورای شهر تربت حیدریه، اعضا به حذف این تبصره رای دادند، هر چند که اجرای نهایی آن منوط به تائید هیئت تطبیق در فرمانداری و وزارت نیروست.

 

نادر سلیمانی در خصوص دلایل حذف این تبصره افزود: عدم اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر، عدم شفافیت در عملکرد اداره آبفا در این حوزه، عدم اطلاع رسانی بموقع از نحوه هزینه کرد به مردم نیز بخشی از دلایلی است که شورا را مجاب به حذف این تبصره کرده است.

 

وی بیان داشت: همچنین هزینه کرد مبالغ دریافتی از تبصره ۳ در سایر فعالیت های اداره آبفا، ترمیم غیر اصولی شبکه آبرسانی، حذف تبصره ۳ از قبوض مشترکین و گرفتن مبالغ تبصره با عنوان دیگر و ممانعت از حسابرسی عملکرد توسط حسابرس معرفی شده از سوی شورای شهر نیز مزید بر علت شده تا ضمن رای به حذف این تبصره به شهروندان نیز اطلاع رسانی شود.

 

رییس شورای شهر تربت حیدریه گفت: در این مدت ۲۹ ماه و تا پایان خرداد مجموع دریافتی تبصره ۳ از قبوض مشترکین مبلغ ۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان بوده که تا پایان سال گذشته ۴ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 

وی در خصوص زمان اجرای این مصوبه گفت: مصوبه حذف تبصره ۳ از قبوض مشترکین پس از تائید در شورای شهر به هیئت تطبیق در فرمانداری ارسال شده و پس از تائید در این هیئت و همچنین نظر نهایی وزارت نیرو که حدود دو تا سه ماه بطول می انجامد از سوی اداره آبفا لازم الاجراست.

 

شرکت آب و فاضلاب شهری تربت حیدریه ۵۰ هزار مشترک آب را زیر پوشش دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود