بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه خبر داد؛
حذف تبصره ۳ از قبوض مشترکین آب در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۵ ق.ظ
 
بلاخره پس از 29 ماه کش و قوس های فراوان مبنی بر حذف تبصره 3 از قبوض مشترکین آب در نهایت با مصوبه شورای شهر تربت حیدریه، اعضا به حذف این تبصره رای دادند، هر چند که اجرای نهایی آن منوط به تائید هیئت تطبیق در فرمانداری و وزارت نیروست.

رییس شورای شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: بلاخره پس از ۲۹ ماه کش و قوس های فراوان مبنی بر حذف تبصره ۳ از قبوض مشترکین آب در نهایت با مصوبه شورای شهر تربت حیدریه، اعضا به حذف این تبصره رای دادند، هر چند که اجرای نهایی آن منوط به تائید هیئت تطبیق در فرمانداری و وزارت نیروست.

 

نادر سلیمانی در خصوص دلایل حذف این تبصره افزود: عدم اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر، عدم شفافیت در عملکرد اداره آبفا در این حوزه، عدم اطلاع رسانی بموقع از نحوه هزینه کرد به مردم نیز بخشی از دلایلی است که شورا را مجاب به حذف این تبصره کرده است.

 

وی بیان داشت: همچنین هزینه کرد مبالغ دریافتی از تبصره ۳ در سایر فعالیت های اداره آبفا، ترمیم غیر اصولی شبکه آبرسانی، حذف تبصره ۳ از قبوض مشترکین و گرفتن مبالغ تبصره با عنوان دیگر و ممانعت از حسابرسی عملکرد توسط حسابرس معرفی شده از سوی شورای شهر نیز مزید بر علت شده تا ضمن رای به حذف این تبصره به شهروندان نیز اطلاع رسانی شود.

 

رییس شورای شهر تربت حیدریه گفت: در این مدت ۲۹ ماه و تا پایان خرداد مجموع دریافتی تبصره ۳ از قبوض مشترکین مبلغ ۶ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان بوده که تا پایان سال گذشته ۴ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 

وی در خصوص زمان اجرای این مصوبه گفت: مصوبه حذف تبصره ۳ از قبوض مشترکین پس از تائید در شورای شهر به هیئت تطبیق در فرمانداری ارسال شده و پس از تائید در این هیئت و همچنین نظر نهایی وزارت نیرو که حدود دو تا سه ماه بطول می انجامد از سوی اداره آبفا لازم الاجراست.

 

شرکت آب و فاضلاب شهری تربت حیدریه ۵۰ هزار مشترک آب را زیر پوشش دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند