بدون نظر
 
رییس اداره راه و شهرسازی تربت‌حیدریه،مه ولات و زاوه:
حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۰ در ۱۱:۱۱ ق.ظ
 
ناطق گفت: گفت:تاکنون هزار و ۴۶۴ نفر از این شهرستان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند که پس از بررسی پرونده این افراد و در صورت احراز صلاحیت در نوبت دریافت مسکن قرار می گیرند.

به گزارش تابان تربت، به نقل از ایرنا حسین ناطق رییس اداره راه و شهرسازی تربت‌حیدریه،مه ولات و زاوه افزود: سهم این شهرستان در طرح نهضت ملی مسکن ۲۷۲ واحد است که قرار است طی چهار سال احداث شود.

وی اظهار کرد: هر فردی که در سامانه saman.mrud.ir ثبت نام کرده و داری شرایط لازم باشد می‌تواند از واحد مسکونی برخوردار شود.

رییس اداره راه و شهرسازی تربت‌حیدریه،مه ولات و زاوه گفت: داوطلبان تا ۱۳ آذر ماه می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

ناطق افزود: سامانه ثمن ۲۸ مهرماه و یک ماه پس از ابلاغ قانون جهش تولید مسکن راه‌اندازی شد که بر اساس آن متقاضیان مسکن با رعایت چهار شرط تاهل یا سرپرست خانوار بودن، نداشتن ملک شخصی از سال ۸۴، استفاده نکردن از امکانات دولتی از ابتدای انقلاب در بخش زمین و مسکن و داشتن پنج سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا می‌توانند در این سامانه ثبت‌ نام کنند.

وی ادامه داد: زمین مورد نیاز برای ساخت این واحدها تامین شده است و عملیات ساخت آنها از ابتدای دی ماه امسال آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با مردم پای میز خدمت/میز خدمت فرصتی برای پاسخگویی بدون واسطه مدیران به مطالبات مردم است سوء مدیریت‌های گذشته در حوزه اقتصاد بیشترین ضربه را حتی بیش از تحریم‌ها به حوزه تولید و صنعت وارد کرده است/حلقه مفقوده اقتصاد کشور استراتژی اقتصادی است مجموعه آبی سرپوشیده شهدای غواص بسیج تربت حیدریه سال آینده به بهره برداری می رسد شهدا اسوه های اخلاق ملت ایران هستند/مهمترین شاخصه شهدا اطاعت پذیری از ولی فقیه بود حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی قطعی است بیمارستان امام حسین علیه السلام قطب درمانی جنوب خراسان رضوی می‌شود تکریم خانواده معظم شهدا باید عملی باشد/واکسیناسیون یک واجب اجتماعی است دشمن در بستر فضای مجازی به دنبال القای یاس و ناامیدی در جامعه است/جوانان ظرفیت های شهرستان را به مردم معرفی کنند ایجاد ۵۰۰ هزار شغل برای جامعه هدف کمیته امداد در سال ۱۴۰۱ خارج شدن از لیست سیاه اولویت نخست فروش اراضی بافت فرسوده است خاشعی سیوکی سرپرست دانشگاه تربت حیدریه شد احداث سایت پردازش زباله در دومین زباله گاه بحرانی کشور معطل اعتبار است