بدون نظر
 
فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام:
مکتب حاج قاسم مدرسه انسان ساز و جریان جاری هدایت گر است
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
 
سردار احمدی از مکتب حاج قاسم بعنوان مدرسه انسان ساز و جریان جاری و هدایت گر یاد کرد و افزود: شهادت سردار سلیمانی مسیر کشور، منطقه و جهان اسلام را تغییر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار غلامرضا احمدی، فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام صبح امروز در ویژه برنامه سالگرد شهید سلیمانی در مسجد جامع تریت حیدریه اظهار کرد: جمعیت ۲۵ میلیونی در تشیع حاج قاسم در تاریخ بی نظیر و این تشیع تاریخی ثبت شد، اما آنچه که این جمعیت را در ایران و عراق برای تشیع آورده بود دلها و قلوب مومنینی بود که حاج قاسم را آرمان خود می دانستند.

وی در تشریح آیه فذکر باایام الله گفت: دوران ۴۲ ساله انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی، انواع فتنه ها، تهدیدات و تحریمها هیچکدام کمتر از عبور یاران موسی از رود نیل نیست و بر همگان لارم و واجب است که این ایام الله را گرامی و در تبیین و نقش آن در جامعه نقش افرینی کنند.

احمدی تاکید کرد: نباید بگذاریم برخی غرب گرایان، هوچی گرها و وادادگان عزت، عظمت و اقتدار این نظام را از یاد ببرند، چرا که منطق جریان غربگرا و سازش کار نوشاندن جام زهر به رهبری است.

فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در ۱۴ خرداد سال ۹۶ در سخنرانی حرم مطهر امام راحل فرمودند که اگر راه امام را عمدی یا غیر عمدی گم کنیم سیلی خواهیم خورد و دو سال بعد از آن هم بعد از انتخابات ریاست جمهوری تاکید کردند که نگذارید جای جلاد و شهید در جامعه عوض شود.

سردار احمدی از مکتب حاج قاسم بعنوان مدرسه انسان ساز و جریان جاری و هدایت گر یاد کرد و افزود: شهادت سردار سلیمانی مسیر کشور، منطقه و جهان اسلام را تغییر داد.

وی یادآور شد: شهادت حاج قاسم مسیر کشور، منطقه و جهان اسلام را تغییر داد و امروز نباید بگذاریم نام و یاد و مکتب این شهید عزیز از خاطره ها برود.

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام به نقش شهید سلیمانی در پیوند دو ملت ایران و عراق اشاره کرد و گفت: اگر هزاران منبر توسط عالمان بزرگ و فرهیخته برپا می شد نمی توانست به اندازه کاری که حاج قاسم و شهدای مدافع حرم انجام دادند بین دو ملت ایران و عراق این چنین پیوندی را ایجاد کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برداشت ۲۰۰ تن گل محمدی از مزارع جلگه رخ ۴۱۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه توزیع شد تجهیز ۱۲ هزار هکتار از اراضی بخش رخ تربت حیدریه به آبیاری نوین آزادی ۸ زندانی تربت حیدریه در طرح نذر هشتم تولید بیش از ۵۰ تن آلوئه ورا در تربت حیدریه واژگونی اتوبوس در کمربندی تربت حیدریه با ۱۲ مصدوم ۱۱۴ مورد ابتلا به کرونا در تربت‌حیدریه شناسایی شد مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات فرآیند برگزاری انتخابات در پایتخت ابریشم ایران/سلیمانی ها به میدان آمدند   آثار انتخاب اصلح تا سالها در کشور می ماند جمهوری اسلامی حلقه اتصال بعثت تا ظهور است/ رییس جمهور منتخب گام دوم انقلاب را ریل گذاری خواهد کرد رئیسی؛ اولین رئیس قوه که بعد از سی سال وارد تالار بورس شد