بدون نظر
 
فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام:
مکتب حاج قاسم مدرسه انسان ساز و جریان جاری هدایت گر است
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۴۳ ب.ظ
 
سردار احمدی از مکتب حاج قاسم بعنوان مدرسه انسان ساز و جریان جاری و هدایت گر یاد کرد و افزود: شهادت سردار سلیمانی مسیر کشور، منطقه و جهان اسلام را تغییر داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سردار غلامرضا احمدی، فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام صبح امروز در ویژه برنامه سالگرد شهید سلیمانی در مسجد جامع تریت حیدریه اظهار کرد: جمعیت ۲۵ میلیونی در تشیع حاج قاسم در تاریخ بی نظیر و این تشیع تاریخی ثبت شد، اما آنچه که این جمعیت را در ایران و عراق برای تشیع آورده بود دلها و قلوب مومنینی بود که حاج قاسم را آرمان خود می دانستند.

وی در تشریح آیه فذکر باایام الله گفت: دوران ۴۲ ساله انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی، انواع فتنه ها، تهدیدات و تحریمها هیچکدام کمتر از عبور یاران موسی از رود نیل نیست و بر همگان لارم و واجب است که این ایام الله را گرامی و در تبیین و نقش آن در جامعه نقش افرینی کنند.

احمدی تاکید کرد: نباید بگذاریم برخی غرب گرایان، هوچی گرها و وادادگان عزت، عظمت و اقتدار این نظام را از یاد ببرند، چرا که منطق جریان غربگرا و سازش کار نوشاندن جام زهر به رهبری است.

فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب در ۱۴ خرداد سال ۹۶ در سخنرانی حرم مطهر امام راحل فرمودند که اگر راه امام را عمدی یا غیر عمدی گم کنیم سیلی خواهیم خورد و دو سال بعد از آن هم بعد از انتخابات ریاست جمهوری تاکید کردند که نگذارید جای جلاد و شهید در جامعه عوض شود.

سردار احمدی از مکتب حاج قاسم بعنوان مدرسه انسان ساز و جریان جاری و هدایت گر یاد کرد و افزود: شهادت سردار سلیمانی مسیر کشور، منطقه و جهان اسلام را تغییر داد.

وی یادآور شد: شهادت حاج قاسم مسیر کشور، منطقه و جهان اسلام را تغییر داد و امروز نباید بگذاریم نام و یاد و مکتب این شهید عزیز از خاطره ها برود.

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام به نقش شهید سلیمانی در پیوند دو ملت ایران و عراق اشاره کرد و گفت: اگر هزاران منبر توسط عالمان بزرگ و فرهیخته برپا می شد نمی توانست به اندازه کاری که حاج قاسم و شهدای مدافع حرم انجام دادند بین دو ملت ایران و عراق این چنین پیوندی را ایجاد کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود زمین های بایر بخش رخ تربت حیدریه به واحدهای تولید قارچ تبدیل شد تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی هنری تربت حیدریه معطل ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار تغییر در قالب استکبار، ماهیت آن را عوض نمی کند/با همه کارشکنی ها هنوز عده ای مذاکره و مراوده با آمریکا را در سر دارند آشوب در آمریکا، فروپاشی قریب الوقوع ایالات متحده را هشدار می‌دهد آیت الله مصباح یزدی پیشران تحول حوزه های علمیه است