بدون نظر
 
فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی:
حاج قاسم مخلص و تکلیف مدار بود
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۹ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
امیر سرتیپ دو ستاد ضرغام مرادی گفت: انچه که امروز باید به ویژگی های شخصیتی حاج قاسم اشاره شود اخلاص و تکلیف مداری ان شهید بزرگوار است که توانست چنین جایگاهی را در قلوب مسلمانان جهان بدست بیاورد.

سرتیپ دوم ستاد ضرغام مرادی، فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی در گفت و گو با خبرنگار اتابان تربت؛ اظهار کرد: آنچه که امروز باید به ویژگی های شخصیتی شهیدحاج قاسم سلیمانی اشاره شود اخلاص و معنویت ان شهید بزرگوار است که توانست چنین جایگاهی را در قلوب مسلمانان جهان بدست بیاورد.

وی تصریح کرد: حاج قاسم کارش را برای رضایت خداوند انجام می داد و به مسائل دیگر کاری نداشت و به این نکته توجه داشت که خداوند از او چه می‌خواهد و او چه کاری باید برای رضای خداوند انجام دهد.

وی ادامه داد: او بر اساس تکلیف کار می‌کرد و اگر تکلیف بود، برنامه‌ریزی و تلاش می‌کرد تا آن تکلیف را انجام دهد.

20 ویژه برنامه شهادت شهید سلیمانی در تربت‌ حیدریه در حال اجرا است

امیر سرتیپ دو ستاد ضرغام مرادی گفت: در آستانه نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، 20 برنامه فرهنگی تبلیغی توسط این یگان نظامی در حال اجرا است
.
وی بیان کرد: محور این برنامه‌ها استفاده از بستر فضای مجازی و ظرفیت کانال‌های مرتبط با ارتش برای معرفی آن شهید عزیز از جمله فعالیت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب‌های به نگارش درآمده در خصوص سردار سلیمانی، راه‌اندازی پویش ختم سوره یاسین و هدیه به روح بلند آن شهید بزرگ، برپایی محفل انس با قرآن کریم در فضای مجازی و اجرای برنامه‌های آگاه‌سازی سیاسی با موضوع مقاومت و مکتب سلیمانی، از جمله این برنامه‌ها است.

مرادی خاطر نشان کرد: بارگذاری تحلیل‌های سیاسی و محتوای مناسب در پیام‌ رسان‌های مرتبط با ارتش، برگزاری جلسه سخنرانی با دعوت از سخنران مدعو، بازنشر گسترده دل‌گویه‌ها، سخنرانی‌های شهید سلیمانی و انتشار تصاویر، نماهنگ و فیلم‌های کوتاه با موضوع جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم و نیز انتشار دل‌گویه‌ هایی از فرزندان ارتشی برای فرزندان شهید سلیمانی، از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در این ایام است.

راه‌اندازی پویش مردمی در کوی‌ سازمانی با عنوان مکتب سلیمانی در کانال‌های فضای مجازی از دیگر فعالیت‌ها در بستر فضای مجازی است که وی به آن‌ها اشاره داشت.

فرمانده تیپ ۱۷۷ متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی تربت‌ حیدریه در ادامه به دیگر فعالیت های فرهنگی تبلیغی ارتش اشاره و اظهار کرد: فضاسازی و تبلیغات میدانی در ورودی پادگان‌ها، سطح پادگان و کوی سازمانی، برگزاری محفل انس با قرآن کریم و برگزاری مراسم با شکوه سالگرد شهادت شهید سلیمانی با دعوت از سخنرانان مطرح سطح شهرستان از دیگر برنامه‌های نخستین سالگرد این شهید بزرگوار می‌باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است