بدون نظر
 
جوسازی‌های رسانه ای تاثیری بر نتیجه انتخابات خبرگان نخواهد داشت
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۱۳ ب.ظ
 
عضو خبرگان رهبری با اشاره به فضاسازی های اخیر برخی جریان های سیاسی در خصوص انتخابات خبرگان رهبری، گفت: جوسازی‌های رسانه ای تاثیری بر نتیجه انتخابات خبرگان نخواهد داشت.

به نقل از سایت قم فردا، آیت الله عباس کعبی با اشاره به در پیش بودن انتخابات خبرگان رهبری در اسفند ماه سال جاری، اظهار داشت: تجربه انتخابات گذشته نشان داده که ماهیت مجلس خبرگان و انتخابات آن با سایر انتخاباتی که در کشور صورت می‌گیرد، تفاوت دارد.

وی با اشاره به جوسازی‌های صورت گرفته در برخی از روزنامه‌های کشور، ادامه داد: این فضا سازی و جوسازی‌های رسانه ای و مطبوعاتی هیچ تاثیری بر نتیجه انتخابات نخواهد داشت. و مجلس خبرگان یک مجلس علمایی است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که مجلس خبرگان یک مجلس علمایی است، تصریح کرد: اجازه بدهند که علما خودشان ورود کنند و نباید جایگاه انتخابات خبرگان رهبری را در حد رقابت‌های جناحی و حیثیتی تنزل داد.

وی ادامه داد: مجلس خبرگان یک مجلس تأثیر گذار ومهم و مربوط به شئون ولایت فقیه می‌باشد و علمای اعلام و علمای بلاد صاحب نظر هستند در اینکه نسبت به بحث خبرگان ورود کنند.

کعبی افزود: خود علمای بلاد باید میدان داری کنند و اجازه دست اندازی به جایگاه رفیع خبرگان که از شئون بسیار مهم علما در مسائل مربوط به ولایت فقیه می‌باشد، را ندهند.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی که قرار است از امروز ثبت‌نام برای امتحان علمی از کاندیدهای خبرگان رهبری در محل دبیرخانه خبرگان به عمل بیاید، برخی جریان‌های سیاسی اجازه بدهند در یک فضای توأم بامتانت و آرامش متناسب با قداست و جایگاه مجلس خبرگان این انتخابات مسیر عادی خود را طی کند.

انتهای پیام/ر

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود