بدون نظر
 
جوسازی‌های رسانه ای تاثیری بر نتیجه انتخابات خبرگان نخواهد داشت
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۱۳ ب.ظ
 
عضو خبرگان رهبری با اشاره به فضاسازی های اخیر برخی جریان های سیاسی در خصوص انتخابات خبرگان رهبری، گفت: جوسازی‌های رسانه ای تاثیری بر نتیجه انتخابات خبرگان نخواهد داشت.

به نقل از سایت قم فردا، آیت الله عباس کعبی با اشاره به در پیش بودن انتخابات خبرگان رهبری در اسفند ماه سال جاری، اظهار داشت: تجربه انتخابات گذشته نشان داده که ماهیت مجلس خبرگان و انتخابات آن با سایر انتخاباتی که در کشور صورت می‌گیرد، تفاوت دارد.

وی با اشاره به جوسازی‌های صورت گرفته در برخی از روزنامه‌های کشور، ادامه داد: این فضا سازی و جوسازی‌های رسانه ای و مطبوعاتی هیچ تاثیری بر نتیجه انتخابات نخواهد داشت. و مجلس خبرگان یک مجلس علمایی است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که مجلس خبرگان یک مجلس علمایی است، تصریح کرد: اجازه بدهند که علما خودشان ورود کنند و نباید جایگاه انتخابات خبرگان رهبری را در حد رقابت‌های جناحی و حیثیتی تنزل داد.

وی ادامه داد: مجلس خبرگان یک مجلس تأثیر گذار ومهم و مربوط به شئون ولایت فقیه می‌باشد و علمای اعلام و علمای بلاد صاحب نظر هستند در اینکه نسبت به بحث خبرگان ورود کنند.

کعبی افزود: خود علمای بلاد باید میدان داری کنند و اجازه دست اندازی به جایگاه رفیع خبرگان که از شئون بسیار مهم علما در مسائل مربوط به ولایت فقیه می‌باشد، را ندهند.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی که قرار است از امروز ثبت‌نام برای امتحان علمی از کاندیدهای خبرگان رهبری در محل دبیرخانه خبرگان به عمل بیاید، برخی جریان‌های سیاسی اجازه بدهند در یک فضای توأم بامتانت و آرامش متناسب با قداست و جایگاه مجلس خبرگان این انتخابات مسیر عادی خود را طی کند.

انتهای پیام/ر

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود