بدون نظر
 
گام دوم انقلاب(1)
«جوان ایرانی» در گام دوم انقلاب همان خاکریزی است که باید آرزوی دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کند
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۷ ق.ظ
 
دکتر ابوالقاسم خسروی در یادداشتی نوشت: «جوان ایرانی» در گام دوم انقلاب همان خاکریزی است که باید با استحکام، دانایی و توانایی، آرزوی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی، را نقش بر آب کند و آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای عزیز را تحقق بخشد.

به گزارش تابان تربت، دکتر ابوالقاسم خسروی سهل آبادی عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت: رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ی تاریخی‌شان، نزدیک به ۴۰ بار از «جوان ایرانی» نام بردند و در ۲۰ مورد از آن، امید و اعتماد خود را نثار جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر کردند.

 

«جوان ایرانی»، همان خاکریزی است که باید با استحکام، دانایی و توانایی، آرزوی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی، را نقش بر آب کند و آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای عزیز را تحقق بخشند.

تجربه تاریخی پیروزی های مسلمان در صدر اسلام، سبک و سیره پیامبر اسلام (ص) و در عصر حاضر پیروزی های انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف بویژه هشت سال دفاع مقدس بیانگر نقش اساسی نسل جوان مومن، مجاهد و انقلابی است.

 

گفتمان انقلابی و تفکر اصولگرایی اگر بخواهند ولایت مداری خود دور از شعار در عمل ثابت کنند باید عرصه مدیریت ها در مجلس و ریاست جمهوری و اداره امور کشور را به نسل جوان مومن و انقلابی بسپارند.

 

از خواص اصولگرایی انتظار نیست با یک دست چند هندوانه(چند مسوولیت) در دست داشته باشند و میدان را برای جوانان باز نکنند. اگر طبق رهنمود رهبری حکیم و فرزانه انقلاب باید به جوانان اعتماد کنیم مدعیان اصولگرایی از دیگران اولی تر هستند.نسل اول انقلاب و پیشکسوتان باید در هیات های اندیشه ورزی و مشورت های راهبردی در کنار مدیران جوان و انقلابی باشند.

ادامه دارد….

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه