بدون نظر
 
گام دوم انقلاب(1)
«جوان ایرانی» در گام دوم انقلاب همان خاکریزی است که باید آرزوی دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کند
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۷ ق.ظ
 
دکتر ابوالقاسم خسروی در یادداشتی نوشت: «جوان ایرانی» در گام دوم انقلاب همان خاکریزی است که باید با استحکام، دانایی و توانایی، آرزوی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی، را نقش بر آب کند و آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای عزیز را تحقق بخشد.

به گزارش تابان تربت، دکتر ابوالقاسم خسروی سهل آبادی عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت: رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ی تاریخی‌شان، نزدیک به ۴۰ بار از «جوان ایرانی» نام بردند و در ۲۰ مورد از آن، امید و اعتماد خود را نثار جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر کردند.

 

«جوان ایرانی»، همان خاکریزی است که باید با استحکام، دانایی و توانایی، آرزوی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی، را نقش بر آب کند و آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای عزیز را تحقق بخشند.

تجربه تاریخی پیروزی های مسلمان در صدر اسلام، سبک و سیره پیامبر اسلام (ص) و در عصر حاضر پیروزی های انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف بویژه هشت سال دفاع مقدس بیانگر نقش اساسی نسل جوان مومن، مجاهد و انقلابی است.

 

گفتمان انقلابی و تفکر اصولگرایی اگر بخواهند ولایت مداری خود دور از شعار در عمل ثابت کنند باید عرصه مدیریت ها در مجلس و ریاست جمهوری و اداره امور کشور را به نسل جوان مومن و انقلابی بسپارند.

 

از خواص اصولگرایی انتظار نیست با یک دست چند هندوانه(چند مسوولیت) در دست داشته باشند و میدان را برای جوانان باز نکنند. اگر طبق رهنمود رهبری حکیم و فرزانه انقلاب باید به جوانان اعتماد کنیم مدعیان اصولگرایی از دیگران اولی تر هستند.نسل اول انقلاب و پیشکسوتان باید در هیات های اندیشه ورزی و مشورت های راهبردی در کنار مدیران جوان و انقلابی باشند.

ادامه دارد….

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره برداری از چهارمین پایگاه شهری اورژانس در تربت حیدریه «کوه شصت دره» صنوبر تفرجگاه بهاری تربت حیدریه جبهه مقاومت محاسبات آمریکا در منطقه را برهم زد/موشک های نقطه زن انقلاب اسلامی تن آمریکا و اسرائیل را می لرزاند/بخش مهمی از مشکلات کشور نتیجه سوء مدیریت هاست مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس