بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
جهاد کبیر، ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه است/مبارزه با استکبار از مواضع قرآنی است
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱:۵۵ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه امت اسلامی باید به فهم عمیق مبانی قرآنی تدبر و به آن عمل کنند، از جهاد کبیر بعنوان ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه یاد کرد‌‌.

به گزارش تابان تربت؛ امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: آشنایی و یادگیری قرآن کریم و تدبر و عمل به مفاهیم آن از تکالیف امت اسلامی است تا در موقعیت های اجتماعی و سیاسی امتها بر اساس موازین قرآن عمل کنند.

 

وی تصریح کرد: این بدان معناست که چنانچه امت اسلامی یا ملتی میل و علاقه ای به نظام سلطه داشته و به استکبار اعتماد کتد بی شک در آتش ظلم ظالمان و استکبار خواهد سوخت.

 

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه امت اسلامی باید به فهم عمیق مبانی قرآنی تدبر و به آن عمل کنند، از جهاد کبیر بعنوان ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه یاد کرد‌‌.

 

مبارزه با استکبار از مواضع قرآنی است

خطیب جمعه تربت حیدریه از مبارزه با استکبار بعنوان یکی از مهمترین مبانی و مواضع قرآنی باد کرد و افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با نفس مسیحایی امام خمینی(ره) و رهبری داعیانه و خردمندانه مقام عظمای ولایت و خون شهدای گرانقدر و پشتیبانی ملت به این حقیقت قرانی عمل کرده و آن را نیز به سایر امت های اسلامی تسری دادند.

 

عصمتی به سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر اشاره کرد و گفت: ملت فهرمان ایران به همت رزمندگان جان بر کف خود در دهه ۶۰ با مقاومت و مبارزه توانستند سرزمین اشغال شده خود را از ایادی استکبار پس گرفته و به فرموده رهبر معظم انقلاب می رود تا در دهه ۹۰ آمریکا را از منطقه اخراج کند.

 

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه هرچند مرتجعین عرب با سر سپردن به آمریکا به ذلت کشیده شدند و اسلام آمریکایی را پیشه گرفتند اما ملت ایران در کتار سایر ملتهای آزادی بخش جهان با محوریت اسلام ناب محمدی(ص) راه عزتمندانه خود را تا رسیدن به سعادت نهایی ادامه می دهد.

 

عصمتی یادآورشد: امروز تنها راه برون رفت از مشکلات اتکا به توانمندی های داخلی و چشم پوشی به خارج است تا شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی و سیاست های اقتصاد مقاومتی جامه عمل پوشیده شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه