بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
جهاد کبیر، ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه است/مبارزه با استکبار از مواضع قرآنی است
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۱:۵۵ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه امت اسلامی باید به فهم عمیق مبانی قرآنی تدبر و به آن عمل کنند، از جهاد کبیر بعنوان ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه یاد کرد‌‌.

به گزارش تابان تربت؛ امام جمعه تربت حیدریه در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: آشنایی و یادگیری قرآن کریم و تدبر و عمل به مفاهیم آن از تکالیف امت اسلامی است تا در موقعیت های اجتماعی و سیاسی امتها بر اساس موازین قرآن عمل کنند.

 

وی تصریح کرد: این بدان معناست که چنانچه امت اسلامی یا ملتی میل و علاقه ای به نظام سلطه داشته و به استکبار اعتماد کتد بی شک در آتش ظلم ظالمان و استکبار خواهد سوخت.

 

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه امت اسلامی باید به فهم عمیق مبانی قرآنی تدبر و به آن عمل کنند، از جهاد کبیر بعنوان ظلم ستیزی و مبارزه جدی با نظام سلطه یاد کرد‌‌.

 

مبارزه با استکبار از مواضع قرآنی است

خطیب جمعه تربت حیدریه از مبارزه با استکبار بعنوان یکی از مهمترین مبانی و مواضع قرآنی باد کرد و افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با نفس مسیحایی امام خمینی(ره) و رهبری داعیانه و خردمندانه مقام عظمای ولایت و خون شهدای گرانقدر و پشتیبانی ملت به این حقیقت قرانی عمل کرده و آن را نیز به سایر امت های اسلامی تسری دادند.

 

عصمتی به سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر اشاره کرد و گفت: ملت فهرمان ایران به همت رزمندگان جان بر کف خود در دهه ۶۰ با مقاومت و مبارزه توانستند سرزمین اشغال شده خود را از ایادی استکبار پس گرفته و به فرموده رهبر معظم انقلاب می رود تا در دهه ۹۰ آمریکا را از منطقه اخراج کند.

 

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه هرچند مرتجعین عرب با سر سپردن به آمریکا به ذلت کشیده شدند و اسلام آمریکایی را پیشه گرفتند اما ملت ایران در کتار سایر ملتهای آزادی بخش جهان با محوریت اسلام ناب محمدی(ص) راه عزتمندانه خود را تا رسیدن به سعادت نهایی ادامه می دهد.

 

عصمتی یادآورشد: امروز تنها راه برون رفت از مشکلات اتکا به توانمندی های داخلی و چشم پوشی به خارج است تا شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی و سیاست های اقتصاد مقاومتی جامه عمل پوشیده شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ائتلاف استکباری در یمن شکست خورده است/مذاکرات سیاسی در یمن باید بر اساس توازن قوا باشد دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد