بدون نظر
 
جنایات آمریکا مورد توجه جوامع بین الملل قرار گیرد/ضرورت حضور در راهپیمای روز قدس
تاریخ انتشار : ۱۲ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۵۸ ب.ظ
 
امام جمعه موقت شاهرود با اشاره به جنایت های آمریکا در 50 سال گذشته گفت: جنایات آمریکا ثبت و مورد توجه جوامع بین الملل قرار گیرد.

به گزارش مرآت به نقل از نسل شاهوار حجت الاسلام علی سعیدی امام جمعه موقت شاهرود و نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود با اشاره به فرارسیدن سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران در سال 67 گفت: آمریکا در طول 50 سال گذشته جنایت های فراوانی را در حق مردم مردم سراسر جهان روا داشته و در کارنامه خود ثبت کرده است و این موضوع باید مورد توجه نهادها و سازمان های بین المللی و عموم مردم دنیا قرار گیرد.

وی در ادامه صحبت های خود با اشاره به فرارسیدن روز قدس در جمعه هفته آینده همزمان با بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان اظهار کرد: جنایات صهیونیست ها در این 60 سال در حق مردم مظلوم فلسطین بر همه ملت های دنیا واضح و روشن است و با توجه به شرایط کنونی منطقه حمایت از این مردم مظلوم با شرکت در راهپیمایی روز قدس ضرورت دارد.

خطیب جمعه موقت شاهرود تاکید داشت: حضور پرشور ملت ایران و عموم مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس باعث دلگرمی و قوت قلب مردم فلسطین و تقویت حرکت های انقلابی خواهد شد.

سعیدی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به جنایات آل سعود در حق مردم یمن و سکوت مجامع بین الملل بیان کرد: ملت های مسلمان آگاه باشند و بدانند تنها کسی که از اختلاف بین امت های اسلامی سود می برد آمریکا و هم پیمانانش هستند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد