بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
جمهوری اسلامی نسبت به تعلل اروپا در برجام پاسخ مناسب خواهد داد/برای پیشرفت منطقه و جذب سرمایه گذار نیازمند جریان سازی رسانه ای هستیم
تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱:۰۱ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: جمهوری اسلامی ایران نسبت به تعلل اروپا در اجرای تعهدات برجامی پاسخ در خور شان خواهد داد و سکوت بیش از این که آنها فکر کنند ممکن است فرصت بیشتری می خواهیم بدهیم جایز نیست و امروز ریاست جمهوری نیز آن را اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد:من هم معتقد هستم جمهوری اسلامی در برابر اعمال سیاست های آمریکا و تعلل اروپا باید پاسخ مناسب و در شان بدهد و سکوت بیش از این و اینکه آنها فکر کنند ما می خواهیم فرصت پیش از این بدهیم جایز نیست‌.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت: در حوزه کلان و سیاست‌های کلی مسئولان تصمیمات لازم را اتخاذ می کنند و این تصمیمات را امروز ریاست جمهوری نیز اعلام کردند.

 

وی به نقش رسانه ها در این شرایط سخت و تحریم اشاره کرد و افزود: رسانه ها برای پیشرفت و ابادانی در منطقه نقش کمتری نسبت به معین های اقتصادی ندارند و می توانند با جریان سازی رسانه ای و خبری علاوه بر جذب سرمایه گذار نقش ارزتده ای ایفا کنند.

 

فرماندار تربت حیدریه به سفر اخیر رییس مجلس به این شهرستان اشاره و بیان داشت: جریان سازی خبری که این سفر را پشتیبانی می کرد قابلیت ها و ظرفیت هایی بوجود آورد که علاوه بر شناسایی ظرفیت نخبگانی و امکانات دانشگاهی سرمایه ای را ایجاد می کند که در اینده آن سرمایه را می توان هزیته کرد.

 

وی با بیان اینکه هیچ خط قرمزی برای حوزه رسانه ای در شهرستان قائل نیستیم افزود: چنانچه جامعه خبری مدیران را پاسخگو کنند و نقد و انتقادات حتی اگر سازنده هم نباشند رسانه ای شود فواید آن از ضررش بیشتر است، لذا می طلبد رسانه های منطقه این احساس را در مدیران پدیدار کنند که باید مسوولیت پذیر و پاسخگو باشند.

 

فرماندار تربت حیدریه در بخش دیگری به ضرورت های سرمایه گذاری در بایگ اشاره کرد و گفت: راه نجات بایگ احیای ابریشم، توسعه بخش گردشگری و نیز توسعه سرمایه گذاری با اجرای مشوق های سرمایه گذاری است و در پیوند با این موضوع ابتدایی ترین کار واگذاری زمین، صدور مجوزهای لازم و تامین حامل های انرژی است.

 

وی در ادامه همچنین از تخصیص ۶۱ درصدی بودجه پارسال خبر داد و افزود: از مجموع ۶۹۰ میلیارد ریال اعتبارات عمرانی پارسال، ۵۶۰ میلیارد ریال آن ابلاغ اعتبار شده که تاکنون ۶۱ درصد آن تخصیص و برای اجرای ۱۵۹ پروژه عمرانی در این شهرستان در حال اجرا است که این مبلغ تنها از محل بودجه استانی و تملک دارایی و به جز بودجه سفر ریاست جمهوری می باشد که مبلغ آن ۴۰۰ میلیارد ریال است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه