بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
جمهوری اسلامی نسبت به تعلل اروپا در برجام پاسخ مناسب خواهد داد/برای پیشرفت منطقه و جذب سرمایه گذار نیازمند جریان سازی رسانه ای هستیم
تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱:۰۱ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: جمهوری اسلامی ایران نسبت به تعلل اروپا در اجرای تعهدات برجامی پاسخ در خور شان خواهد داد و سکوت بیش از این که آنها فکر کنند ممکن است فرصت بیشتری می خواهیم بدهیم جایز نیست و امروز ریاست جمهوری نیز آن را اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد:من هم معتقد هستم جمهوری اسلامی در برابر اعمال سیاست های آمریکا و تعلل اروپا باید پاسخ مناسب و در شان بدهد و سکوت بیش از این و اینکه آنها فکر کنند ما می خواهیم فرصت پیش از این بدهیم جایز نیست‌.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت: در حوزه کلان و سیاست‌های کلی مسئولان تصمیمات لازم را اتخاذ می کنند و این تصمیمات را امروز ریاست جمهوری نیز اعلام کردند.

 

وی به نقش رسانه ها در این شرایط سخت و تحریم اشاره کرد و افزود: رسانه ها برای پیشرفت و ابادانی در منطقه نقش کمتری نسبت به معین های اقتصادی ندارند و می توانند با جریان سازی رسانه ای و خبری علاوه بر جذب سرمایه گذار نقش ارزتده ای ایفا کنند.

 

فرماندار تربت حیدریه به سفر اخیر رییس مجلس به این شهرستان اشاره و بیان داشت: جریان سازی خبری که این سفر را پشتیبانی می کرد قابلیت ها و ظرفیت هایی بوجود آورد که علاوه بر شناسایی ظرفیت نخبگانی و امکانات دانشگاهی سرمایه ای را ایجاد می کند که در اینده آن سرمایه را می توان هزیته کرد.

 

وی با بیان اینکه هیچ خط قرمزی برای حوزه رسانه ای در شهرستان قائل نیستیم افزود: چنانچه جامعه خبری مدیران را پاسخگو کنند و نقد و انتقادات حتی اگر سازنده هم نباشند رسانه ای شود فواید آن از ضررش بیشتر است، لذا می طلبد رسانه های منطقه این احساس را در مدیران پدیدار کنند که باید مسوولیت پذیر و پاسخگو باشند.

 

فرماندار تربت حیدریه در بخش دیگری به ضرورت های سرمایه گذاری در بایگ اشاره کرد و گفت: راه نجات بایگ احیای ابریشم، توسعه بخش گردشگری و نیز توسعه سرمایه گذاری با اجرای مشوق های سرمایه گذاری است و در پیوند با این موضوع ابتدایی ترین کار واگذاری زمین، صدور مجوزهای لازم و تامین حامل های انرژی است.

 

وی در ادامه همچنین از تخصیص 61 درصدی بودجه پارسال خبر داد و افزود: از مجموع 690 میلیارد ریال اعتبارات عمرانی پارسال، 560 میلیارد ریال آن ابلاغ اعتبار شده که تاکنون 61 درصد آن تخصیص و برای اجرای 159 پروژه عمرانی در این شهرستان در حال اجرا است که این مبلغ تنها از محل بودجه استانی و تملک دارایی و به جز بودجه سفر ریاست جمهوری می باشد که مبلغ آن 400 میلیارد ریال است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور