بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در ۹:۳۲ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا  عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

 

وی افزود: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران توانستند با اجرای یک عملیات دقیق نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی را فریب داده تاآن گاف بزرگ را در صحن سازمان ملل متحد  ارائه کند و این  بیانگر همین ثبات و اقتدار در کشور است.

 

رستمی اضافه کرد: در موضوع امنیت باید همه دستگاهها و مردم نقش خود را به نحو مطلوب ایفا کنند، زیرا امنیت یک پدیده اجتماعی و با مشارکت بدست می اید لذا بنا نیست در سایه کارکرد های غیر موثر فقط پلیس را در این زمینه مقصر بدانیم.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت: در هیج جای دنیا با افزایش نیروی انسانی مشکل انتظامات را حل نکردند بلکه با بروز رسانی و فراهم کردن سیستم های هوشمند سعی شده تا علاوه بر نقش موثر در حوزه امنیت با پدیده های نو ظهور در امنیت اجتماعی برخورد کنند.

 

امام جمعه بایگ در این مراسم گفت: نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی تنها با مشارکت مردم می تواند اثر بخش باشد و لذا هر زمان این نیرو از پشتیبانی مردمی و سایر دستگاهها برخودار باشد می تواند در برابر پدیده های ناامنی موفق ظاهر شود.

 

حجت الاسلام حصاری افزود:  دشمنان نظام اسلامی بدانند، امنیت خط قرمز کشور است و چنانچه محاسبه امنیتی را برای این مرز و بوم داشته باشند، رزمندگان اسلام اسرائیل و پایگاههای نظامی آمریکا در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فقدان مجموعه ورزشی سرپوشیده آبی، دغدغه اصلی حوزه ورزش در تربت حیدریه/بخش اعظمی از فضاهای ورزشی غیر کارشناسی و به دور از استانداردهای لازم است آغاز برداشت سیب زمینی از مزارع جلگه رخ تربت حیدریه آخوند ملاعباس تربتی عالمی از خود رسته و به خدا پیوسته ایستگاه راه آهن تربت حیدریه بزرگترین پایانه حمل بار ریلی سیمان صادراتی کشور شیطنت دلالان برای کاهش قیمت طلای سرخ نمایندگان ملت با کدام حجت شرعی به این کنوانسیون استکباری و استعماری رای دادند؟/ تا مادامی که از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دست برندارید بهانه های آمریکا تمامی ندارد رمز ماندگاری نهضت عاشورا، اراده خدا و پیام رسانی اهل بیت(ع) بود مرزبانی مهمترین رکن امنیت کشور است ۵ هزار کودک تربت حیدریه در مرحله غربالگری شنوایی بهره برداری از ۲ مرکز خدماتی بهزیستی در تربت حیدریه انعقاد تفاهم نامه برای ساخت سالن چند منظوره خیر ساز در دانشگاه تربت حیدریه جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است