بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در ۹:۳۲ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا  عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

 

وی افزود: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران توانستند با اجرای یک عملیات دقیق نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی را فریب داده تاآن گاف بزرگ را در صحن سازمان ملل متحد  ارائه کند و این  بیانگر همین ثبات و اقتدار در کشور است.

 

رستمی اضافه کرد: در موضوع امنیت باید همه دستگاهها و مردم نقش خود را به نحو مطلوب ایفا کنند، زیرا امنیت یک پدیده اجتماعی و با مشارکت بدست می اید لذا بنا نیست در سایه کارکرد های غیر موثر فقط پلیس را در این زمینه مقصر بدانیم.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت: در هیج جای دنیا با افزایش نیروی انسانی مشکل انتظامات را حل نکردند بلکه با بروز رسانی و فراهم کردن سیستم های هوشمند سعی شده تا علاوه بر نقش موثر در حوزه امنیت با پدیده های نو ظهور در امنیت اجتماعی برخورد کنند.

 

امام جمعه بایگ در این مراسم گفت: نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی تنها با مشارکت مردم می تواند اثر بخش باشد و لذا هر زمان این نیرو از پشتیبانی مردمی و سایر دستگاهها برخودار باشد می تواند در برابر پدیده های ناامنی موفق ظاهر شود.

 

حجت الاسلام حصاری افزود:  دشمنان نظام اسلامی بدانند، امنیت خط قرمز کشور است و چنانچه محاسبه امنیتی را برای این مرز و بوم داشته باشند، رزمندگان اسلام اسرائیل و پایگاههای نظامی آمریکا در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است