بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در ۹:۳۲ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا  عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

 

وی افزود: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران توانستند با اجرای یک عملیات دقیق نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی را فریب داده تاآن گاف بزرگ را در صحن سازمان ملل متحد  ارائه کند و این  بیانگر همین ثبات و اقتدار در کشور است.

 

رستمی اضافه کرد: در موضوع امنیت باید همه دستگاهها و مردم نقش خود را به نحو مطلوب ایفا کنند، زیرا امنیت یک پدیده اجتماعی و با مشارکت بدست می اید لذا بنا نیست در سایه کارکرد های غیر موثر فقط پلیس را در این زمینه مقصر بدانیم.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت: در هیج جای دنیا با افزایش نیروی انسانی مشکل انتظامات را حل نکردند بلکه با بروز رسانی و فراهم کردن سیستم های هوشمند سعی شده تا علاوه بر نقش موثر در حوزه امنیت با پدیده های نو ظهور در امنیت اجتماعی برخورد کنند.

 

امام جمعه بایگ در این مراسم گفت: نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی تنها با مشارکت مردم می تواند اثر بخش باشد و لذا هر زمان این نیرو از پشتیبانی مردمی و سایر دستگاهها برخودار باشد می تواند در برابر پدیده های ناامنی موفق ظاهر شود.

 

حجت الاسلام حصاری افزود:  دشمنان نظام اسلامی بدانند، امنیت خط قرمز کشور است و چنانچه محاسبه امنیتی را برای این مرز و بوم داشته باشند، رزمندگان اسلام اسرائیل و پایگاههای نظامی آمریکا در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه