بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
جمهوری اسلامی ایران پایگاه امن و باثبات منطقه است
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در ۹:۳۲ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه امن و باثبات منطقه تبدیل شده و به این توانمندی رسیده تا  عوامل و عناصر ناامنی را هزاران کیلومتر آنطرف مرزها مدیریت کند.

 

وی افزود: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران توانستند با اجرای یک عملیات دقیق نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی را فریب داده تاآن گاف بزرگ را در صحن سازمان ملل متحد  ارائه کند و این  بیانگر همین ثبات و اقتدار در کشور است.

 

رستمی اضافه کرد: در موضوع امنیت باید همه دستگاهها و مردم نقش خود را به نحو مطلوب ایفا کنند، زیرا امنیت یک پدیده اجتماعی و با مشارکت بدست می اید لذا بنا نیست در سایه کارکرد های غیر موثر فقط پلیس را در این زمینه مقصر بدانیم.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت: در هیج جای دنیا با افزایش نیروی انسانی مشکل انتظامات را حل نکردند بلکه با بروز رسانی و فراهم کردن سیستم های هوشمند سعی شده تا علاوه بر نقش موثر در حوزه امنیت با پدیده های نو ظهور در امنیت اجتماعی برخورد کنند.

 

امام جمعه بایگ در این مراسم گفت: نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی تنها با مشارکت مردم می تواند اثر بخش باشد و لذا هر زمان این نیرو از پشتیبانی مردمی و سایر دستگاهها برخودار باشد می تواند در برابر پدیده های ناامنی موفق ظاهر شود.

 

حجت الاسلام حصاری افزود:  دشمنان نظام اسلامی بدانند، امنیت خط قرمز کشور است و چنانچه محاسبه امنیتی را برای این مرز و بوم داشته باشند، رزمندگان اسلام اسرائیل و پایگاههای نظامی آمریکا در منطقه را با خاک یکسان خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است قیمت های تضمینی زعفران باید متصل به نرخ ارز باشد/انسجام لازم در زنجیره مدیریت زعفران وجود ندارد/صادرات ۱۰ برابری زعفران جهان به تماشا نشست بازیابی و تجدید حیات اسلام مرهون انقلاب اسلامی ایران است/دشمن توطئه اسلام هراسی در جهان و ایران هراسی در منطقه به راه انداخته است