بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
جمع بندی مذاکرات هسته ای محصول مقاومت ملت و تدابیر هوشمندانه رهبری نظام است/افرادیکه در فتنه دوپهلو بودند صلاحیت عرض اندام در کشور را ندارند
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۴۳ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با تقدیر از تیم دیپلماسی کشورمان در طول 12 سال مذاکرات هسته ای افزود: جمع بندی و بیانیه اخیر مذاکرات هسته ای محصول مقاومت 36 ساله ملت و تدابیر حکیمانه و هوشمندانه رهبری نظام است.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام و المسلمین مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: جمع بندی مذاکرات و متن برجام بیانیه مشترکی است که مورد توافق دستگاههای دیپلماسی 7 کشور قرار گرفته و هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته است.

 

وی گفت: این متن برجام ضمن اینکه باید در پایتخت های کشورها مورد بررسی قرار گیرد، در ایران هم باید مورد تصویب شورای عالی امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

 

شریعتی تبار تصریح کرد: ملت ایران در برابر این متن برجام ذوق زده نشده و حل مشکلات خود را در این توافق نمی داند، بلکه با تکیه بر توان داخلی و میدان دادن به جوانان مومن و متعهد و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی خود را قوی تر از گذشته خواهد کرد.

 

وی به عظمت و اقتدار ملت ایران اشاره کرد و افزود: کشورهائی که 12 سال پیش حاضر نبودند این ملت حتی یک سانتریفیوژ برای تحقیق و توسعه داشته باشند با پی بردن به قدرت توان داخلی ایران، امروز به ناچار پای میز مذاکره نشستند تا از این رشد و توسعه به شکلی ممانعت کنند.

 

مدیرعامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی تصریح کرد: در این مذاکرات سرانجام تمام گزینه های روی میز آمریکا به زباله دان تاریخ پیوست و ضمن اثبات حقوق مسلم ملت ایران، همه کشورهای دنیا در برابر قدت و صلابت نظام اسلامی ایران کرنش کردند.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان داشت: این مذاکرات بلاخره چه به سرانجام برسد چه نرسد تکلیف ملت ایران در موضوع مبارزه با استکبار ستیزی واضح و مشخص است و تا مادامی که ظلم و ستم باشد ملت ایران از مظلوم حمایت و در برابر ظالم خواهد ایستاد.

 

وی در ادامه به برخی تحرکات سیاسی در کشور اشاره کرد و افزود: امروز کسانی برای قدرت طلبی و رسیدن به اهداف نامشروع خود در صدد تضعیف شورای نگهبان هستند.

 

شریعتی تبار تصریح کرد: کسانی که در فتنه 88 حضور داشتند و یا در مورد آن دوپهلو سخن گفتند برای نظام ایران خط قرمز هستند و صلاحیت عرض اندام در این کشور را ندارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد