بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
جمع بندی مذاکرات هسته ای محصول مقاومت ملت و تدابیر هوشمندانه رهبری نظام است/افرادیکه در فتنه دوپهلو بودند صلاحیت عرض اندام در کشور را ندارند
تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۴۳ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه با تقدیر از تیم دیپلماسی کشورمان در طول 12 سال مذاکرات هسته ای افزود: جمع بندی و بیانیه اخیر مذاکرات هسته ای محصول مقاومت 36 ساله ملت و تدابیر حکیمانه و هوشمندانه رهبری نظام است.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام و المسلمین مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: جمع بندی مذاکرات و متن برجام بیانیه مشترکی است که مورد توافق دستگاههای دیپلماسی 7 کشور قرار گرفته و هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته است.

 

وی گفت: این متن برجام ضمن اینکه باید در پایتخت های کشورها مورد بررسی قرار گیرد، در ایران هم باید مورد تصویب شورای عالی امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

 

شریعتی تبار تصریح کرد: ملت ایران در برابر این متن برجام ذوق زده نشده و حل مشکلات خود را در این توافق نمی داند، بلکه با تکیه بر توان داخلی و میدان دادن به جوانان مومن و متعهد و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی خود را قوی تر از گذشته خواهد کرد.

 

وی به عظمت و اقتدار ملت ایران اشاره کرد و افزود: کشورهائی که 12 سال پیش حاضر نبودند این ملت حتی یک سانتریفیوژ برای تحقیق و توسعه داشته باشند با پی بردن به قدرت توان داخلی ایران، امروز به ناچار پای میز مذاکره نشستند تا از این رشد و توسعه به شکلی ممانعت کنند.

 

مدیرعامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی تصریح کرد: در این مذاکرات سرانجام تمام گزینه های روی میز آمریکا به زباله دان تاریخ پیوست و ضمن اثبات حقوق مسلم ملت ایران، همه کشورهای دنیا در برابر قدت و صلابت نظام اسلامی ایران کرنش کردند.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان داشت: این مذاکرات بلاخره چه به سرانجام برسد چه نرسد تکلیف ملت ایران در موضوع مبارزه با استکبار ستیزی واضح و مشخص است و تا مادامی که ظلم و ستم باشد ملت ایران از مظلوم حمایت و در برابر ظالم خواهد ایستاد.

 

وی در ادامه به برخی تحرکات سیاسی در کشور اشاره کرد و افزود: امروز کسانی برای قدرت طلبی و رسیدن به اهداف نامشروع خود در صدد تضعیف شورای نگهبان هستند.

 

شریعتی تبار تصریح کرد: کسانی که در فتنه 88 حضور داشتند و یا در مورد آن دوپهلو سخن گفتند برای نظام ایران خط قرمز هستند و صلاحیت عرض اندام در این کشور را ندارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا