بدون نظر
 
جشن پدران آسمانی در شیروان برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۷ ب.ظ
 
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان از برگزاری هشتمین جشن پدران آسمانی همزمان با میلاد امیرالمؤمنین و روز پدر در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیروان، محمد عوض زاده بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری این جشن اظهار کرد: جشن پدران آسمانی همزمان با روز پدر و در راستای زنده نگه‌داشتن این پدران آسمانی در شیروان برگزار می‌شود.

 وی بیا داشت: در سال گذشته به دلیل مشارکت و حمایت مالی بسیار خوب ادارات و نهادهای فرهنگی شاهد برگزاری هرچه باشکوه این جشن در شهرستان شیروان بودیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته هشتمین جشن پدران آسمانی در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گفته وی، جشن پدران آسمانی از سال 87 تاکنون در سراسر کشور کلید خورده و برگزار می‌شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان با بیان اینکه برنامه‌های فرهنگی مذهبی در راستای جشن پدران آسمانی تدوین شده است تاکید کرد: امیدواریم این برنامه امسال هم با همین کیفیت برگزار شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان تصریح کرد: برگزاری جشن پدران آسمانی فرصتی برای پاسداشت مجاهدت‌های شهدا است که امیدواریم در شهرستان‌ شیروان با استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و ادارات و مشارکت فرزندان  این جشن با کیفیت بالایی برگزار شود.

عوض زاده خاطرنشان کرد: بنیاد شهید مسئول برگزاری جشن‌ پدران آسمانی بوده که برگزاری این مراسم می‌تواند، بستر خوبی برای ترویج و نهادینه کردن بیش از پیش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه