بدون نظر
 
جشن پدران آسمانی در شیروان برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۷ ب.ظ
 
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان از برگزاری هشتمین جشن پدران آسمانی همزمان با میلاد امیرالمؤمنین و روز پدر در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیروان، محمد عوض زاده بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری این جشن اظهار کرد: جشن پدران آسمانی همزمان با روز پدر و در راستای زنده نگه‌داشتن این پدران آسمانی در شیروان برگزار می‌شود.

 وی بیا داشت: در سال گذشته به دلیل مشارکت و حمایت مالی بسیار خوب ادارات و نهادهای فرهنگی شاهد برگزاری هرچه باشکوه این جشن در شهرستان شیروان بودیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته هشتمین جشن پدران آسمانی در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گفته وی، جشن پدران آسمانی از سال 87 تاکنون در سراسر کشور کلید خورده و برگزار می‌شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان با بیان اینکه برنامه‌های فرهنگی مذهبی در راستای جشن پدران آسمانی تدوین شده است تاکید کرد: امیدواریم این برنامه امسال هم با همین کیفیت برگزار شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان تصریح کرد: برگزاری جشن پدران آسمانی فرصتی برای پاسداشت مجاهدت‌های شهدا است که امیدواریم در شهرستان‌ شیروان با استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و ادارات و مشارکت فرزندان  این جشن با کیفیت بالایی برگزار شود.

عوض زاده خاطرنشان کرد: بنیاد شهید مسئول برگزاری جشن‌ پدران آسمانی بوده که برگزاری این مراسم می‌تواند، بستر خوبی برای ترویج و نهادینه کردن بیش از پیش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن