بدون نظر
 
جشن پدران آسمانی در شیروان برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۷ ب.ظ
 
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان از برگزاری هشتمین جشن پدران آسمانی همزمان با میلاد امیرالمؤمنین و روز پدر در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیروان، محمد عوض زاده بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری این جشن اظهار کرد: جشن پدران آسمانی همزمان با روز پدر و در راستای زنده نگه‌داشتن این پدران آسمانی در شیروان برگزار می‌شود.

 وی بیا داشت: در سال گذشته به دلیل مشارکت و حمایت مالی بسیار خوب ادارات و نهادهای فرهنگی شاهد برگزاری هرچه باشکوه این جشن در شهرستان شیروان بودیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته هشتمین جشن پدران آسمانی در این شهرستان برگزار می‌شود.

به گفته وی، جشن پدران آسمانی از سال 87 تاکنون در سراسر کشور کلید خورده و برگزار می‌شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان با بیان اینکه برنامه‌های فرهنگی مذهبی در راستای جشن پدران آسمانی تدوین شده است تاکید کرد: امیدواریم این برنامه امسال هم با همین کیفیت برگزار شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شیروان تصریح کرد: برگزاری جشن پدران آسمانی فرصتی برای پاسداشت مجاهدت‌های شهدا است که امیدواریم در شهرستان‌ شیروان با استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و ادارات و مشارکت فرزندان  این جشن با کیفیت بالایی برگزار شود.

عوض زاده خاطرنشان کرد: بنیاد شهید مسئول برگزاری جشن‌ پدران آسمانی بوده که برگزاری این مراسم می‌تواند، بستر خوبی برای ترویج و نهادینه کردن بیش از پیش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود است/بارش شدید برف در گردنه های سبز و خماری ادامه دارد/عوامل امدادی در حال هدایت مسافران گرفتار در برف به داخل شهر