بدون نظر
 
با معرفی نفرات برتر؛
جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ در ۱:۴۹ ب.ظ
 
جشنواره ملی عکس زعفران که بمدت چهار روز در منطقه تربت حیدریه با حضور خبرنگاران، خبرگزاری ها و همچنین عکاسان و تورهای گردشگری داخلی و خارجی برپابود، با معرفی نفرات برتر در قسمت های مختلف به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سلیمان گلی دبیر پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران تربت حیدریه و زاوه جمعه شب در آیین اهدای جوایز به نفرات برتر اظهار داشت: این جشنواره از ۱۱ تا ۱۶ آبانماه بمدت چهار روز با حضور عکاسان، خبرنگاران، خبرگزاری ها و همچنین تورهای گردشگری داخلی و خارجی در سطح مزارع زیر کشت زعفران در منطقه تربت حیدریه بررپاشده بود.

وی تصریح کرد: در تین جشنواره بیش از ۳۰۰ رزومه در بخش های مختلف از ابتدای مهرماه به دبیرخانه ارسال شده بود که از بیش از ۱۰۰ عکاس دعوت به عمل آمد.

گلی خاطر نشان کرد: همچنین در این جشنواره رسانه‌های تصویری و بین المللی همچون آناتولی ترکیه، فرانس ۲۴ فرانسه، شبکه العالم، یونان ،آسوشیدوپرس و چندین شبکه بین المللی دیگر در این جشنواره شرکت کرده‌اند.

وی بیان کرد: ۲۵۰۰ عکس به دبیرخانه جشنواره رسیده که از بین این عکس‌ها، عکاسان برتر انتخاب شده‌اند، ضمن آنکه بخش ویژه شهر تربت حیدریه اولین بار به جشنواره اضافه شد که نفرات برتر این بخش هم معرفی شده‌اند.

در پایان نفرات برتر به شرح ذیل مورد تجلیل قرار گرفتند:

هادی دهقان پور از سبزوار نفر اول
عادل عزیزی از اراک نفر دوم
علیرضا رحمانی از تاکستان نفر سوم

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
انقلاب اسلامی تا کنار کاخ سفید آمریکا به پیش رفته است پیروزی انقلاب اسلامی یکی از پایه های قدرت آمریکا در خاورمیانه را فروریخت/انتفاضه فلسطین فرزند انقلاب اسلامی است رزمایش مواسات باعث ترویج روحیه همدلی و تلاش شد دامادی که پدر همسر سابقش را آتش زد تجمع اعتراضی زعفرانکاران تربت حیدریه مقابل فرمانداری مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس