بدون نظر
 
معاون تعلیم و تربیت سپاه امام رضا(علیه السلام) عنوان کرد؛
جریان نفوذ و ناامید کردن مردم آسیب های اساسی فراروی انقلاب اسلامی
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۹ ق.ظ
 
معاون تعلیم و تربیت سپاه امام رضا(علیه السلام) گفت: آنچه که امروز و در آینده بیش از هر مسئله ای انقلاب اسلامی را تهدید می کند جریان نفوذ در بدنه کشور و یاس و ناامیدی مردم است که بارها مقام معظم رهبری در جلسات عمومی و خصوصی آن را گوش زد کردند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام حمید حمیدی فر صبح امروز در دیدار با سرگروهها و سرمربیان شجره طیبه صالحین بسیج تربت حیدریه اظهار کرد: این موضوع زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که به معنای واقعی پدیده نفوذ در کشور برسیم و آن اینکه جریان نفوذ به فضای تغییر ادراک مسئولان که منجر به تغییر تفکر جامعه می شود ختم خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: امروز باید بررسی شود که در برهه فعلی انقلاب اسلامی آیا مسئولان دچار این پدیده شده اند، کما اینکه جریان نفوذ پدیده ای جدید نیست و حتی انقلاب های توحیدی هم نتوانستند خود را از این پدیده جدا کنند که می توان به دوران نبوت حضرت موسی(علیه السلام) و نبی مکرم اسلام(صلی الله) نیز اشاره کرد.

 

حمیدی فر خاطر نشان کرد: در ده سال پیش حدود ۱۰ نفر از به اصطلاح روشنفکران غربی درحلقه نیاوران گرد هم آمدند و در ارتباط با خروج ایران از جهان سوم و اینکه چگونه می توان ایران را به یک کشور تمام عیار اقتصادی تبدیل کرد روزها و ساعتها با هم فکر و تبادل و نظر کردند.

 

وی افزود: نتیجه این هم اندیشی ها به سه خروجی ختم شد که در مرحله نخست گفتند اگر می خواهیم که اقتصاد ایران متحول و شکوفا شود باید جمهوری اسلامی جذب جامعه جهانی که کدخدای ان آمریکاست بشود و این یعنی تحت سلطه نظام استکباری و کما اینکه قرار بود با برجام ایران جذب جامعه جهانی شود.

 

معاون تعلیم و تربیت سپاه امام رضا(علیه السلام) به خروجی دوم و سوم حلقه نیاوران اشاره داشت و گفت: آنها معتقد بودند که شعاراستقلال کافیست و دیگر نیازی به استقلال نداریم و در مرحله سوم برای پویایی اقتصاد کشور باید حاکمیت دینی را نیز نفی کرد.

 

حمیدی فر اضافه کرد: روشنفکران غربی معتقد بودند باید دین را کناز گذاشت و با نظام سرمایه داری و لیبرالیسم سخن گفت کما اینکه خداوند متعال بارها و بارها در آیات نورانی قرآشن کریم تاکید فرموده هر کجا که به کفار و مشرکین دل ببندید شما را رها خواهم کرد!

 

وی دومین اسیب فراروی انقلاب اسلامی را یاس و ناامید کردن مردم دانست و افزود: دشمن سعی دارد در فضای حقیقی و بخصوص فضای مجازی مردم را نسبت به انقلاب و نظام دلسرد کند و بین ملت و مسئولان فاصله بیندازد و به جامعه القا کند که نظام اسلامی ناکارآمد است، لذا بیان دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی در برهه های مختلف برای تبیین و روشن شدن افکار عمومی ضرورری است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!