بدون نظر
 
رييس اداره بهزيستي تربت‌ حيدريه خبر داد؛
جذب ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال کمک های مردمی
تاریخ انتشار : ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۴ ق.ظ
 
زهره اقبال نیا با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در این شهرستان حس انسان‌ دوستی را تقویت کرد، گفت: گواه این ادعا جذب 2 میلیارد و 900 میلیون ریال کمک‌های مردمی است که این رقم حکایت از افزایش چشمگیر میزان این کمک‌ها در 2 ماه اخیر دارد.

زهره اقبال نیا، رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: یک میلیارد و 700 میلیون ریال از این رقم ازمحل جذب کمک‌های مردمی توسط موسسات تحت نظارت شامل سبد کالا و اقلام بهداشتی و بقیه نیز از محل مشارکت های مردمی اداره بهزیستی جذب شده‌اند.

وی تصریح کرد: کرونا همچنین زورش به بنیان خانواده در این خطه نرسید، زیرا اختلافات خانوادگی تفاوت معناداری نسبت به گذشته پیدا نکرد و این بدان معنا است که افزایشی در میزان طلاق بدلیل خانه‌ نشینی دراز مدت خانوارها نداشتیم.

اقبال نیا در بخش دیگری جمعیت تحت پوشش این اداره را بالغ بر 6 هزار نفر اعلام و گفت: پنج هزار نفر از این افراد معلول، 800 نفر زن سرپرست خانوار و نیز 500 نفر مددجو شامل معتادان، سالمندان، بیماران اعصاب و روان و 85 کودک بد سرپرست و بی‌سرپرست هستند که این افراد در 12 مرکز شبانه‌روزی تحت نظارت بهزیستی نگه‌داری می‌شوند

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام