بدون نظر
 
رییس دانشگاه پیام نور تربت حیدریه خبر داد؛
جذب ۱۰ درصد دانشجویان دانشگاه های پیام نور خراسان رضوی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ در ۹:۰۵ ق.ظ
 
رییس دانشگاه پیام نور تربت حیدریه گفت: با وجود حدود ۲۵ مرکز پیام نور در استان خراسان رضوی در سال جدید تحصیلی، از مجموع ۷۷۰۰ دانشجوی داوطلب پذیرش شده در کل استان حدود ۱۰ درصد این آمار در مرکز تربت حیدریه ثبت نام کرده اند

بهروز صادقی رییس دانشگاه پیام نور تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: مرکز تربت حیدریه با حدود ۱۵ عضو هیات علمی و ۳۵ کارمند و همچنین ۱۲۰ مدرس مدعو در رشته های مختلف مشغول به فعالیت است، ضمن انکه واحدهای مه ولات، رشتخوار و زاوه جزء واحد های اقماری این دانشگاه نیز محسوب می شود.

وی خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته دانشجویان دانشگا پیام نور می توانند از تسهیلاتی که به آنها اهدا می شود، شهریه خود را پرداخت و مشکلی از این جهت نداشته باشند.

صادقی افزود: با توافقی که بین دانشگاه پیام نور و بانک های عامل صورت گرفته بانک مهر اقتصاد تسهیلات لازم را به کلیه دانشجویان با سود زیر ۴ درصد و بانک انصار با ۱/۴ درصد سود اعطا می کنر تا دانشجویی برای پرداخت شهریه خود هیچ گونه مشکلی نداشته باشد.

رییس دانشگاه پیام نور تربت حیدریه تصریح کرد: دانشجویان می توانند علاوه بر بهره مندی از وام های ذکر شده از وام صندوق رفاه دانشجویی که توسط وزارت علوم و تحقیقات به دانشجویان اهدا می شود استفاده کنند.

وی با اشاره به پذیرش دانشجویان بدون آزمون از بهمن ماه سال جاری در دانشگاه پیام نور، گفت: جاماندگان از تحصیل در مهرماه می توانند با ارسال مدارک خود و بارگزاری آن بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور در صورت قبولی در مرکز تربت حیدریه به تحصیل در رشته مورد نظر خود بپردازند.

دانشگاه پیام نور تربت حیدریه همزمان با دو مرکز پیام نور مشهد و فریمان در سال ۱۳۶۷ تاسیس شده است.

در شهرستان ۲۵۰ هزار تفری تربت حیدریه بالغ بر ۱۱ هزار دانشجو و ۲۵۰ استاد عضو هیئت علمی در ۷ مرکز دانشگاهی شامل؛ دانشگاه عالی، علوم پزشکی، آزاد، پیام نور، علمی کاربردی، فرهنگیان، سما تحصیل و تدریس می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام