بدون نظر
 
جدیدترین اظهار نظر خلیفه داعش درباره کردها و شیعه ها
تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۰ ب.ظ
 
آژانس خبری-تحلیلی زریان، ابوبکر البغدادی خلیفه خود خوانده گروه داعش در جدیدترین سخنرانی خود درباره کُردها و شیعه ها اظهار نظر کرد.

به گزارش زریان به نقل ازknn، ابوبکر البغدادی در یک پیام صوتی خطاب به هواداران خود، حاکمان عربستان سعودی و حوزه ی خلیج فارس را کافر و حافظ یهودیان توصیف می کند و می گوید: عملیان طوفان قدرت که توسط عربستان بر علیه حوثی ها انجام می گیرد بی فایده است چون این حاکمان اهل جنگیدن نیستند تنها موقعیت سنی ها را در جزیره العرب به خطر می اندازند.

وی در این پیام صوتی در خصوص کردها و شیعه ها اظهار نظر می کند و کردها را ملحد و شیعه ها رافضی می خواند.

البغدادی از آوارگان سنی عراق می خواهد به خانه و کاشانه خود بر گردند و خطاب به اسرای داعش می گوید که شما را فراموش نمی کنیم.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است