بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
جبهه غربی عربی استکبار این بار طعم شکست را در یمن خواهد چشید/ شیوخ مزدور و فاسق عرب عامل بی ثباتی در منطقه هستند
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۵:۱۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: سران مزدور و فاسق عرب به سرکردگی عریستان سعودی و با چراغ سبز آمریکا جنایات وحشتناکی را در یمن رقم می زنند.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: مردم مسلمان یمن به مانند ملت ایران و با شعار مرگ بر امریکا و اسرائیل قصد دارند تا از زیر سلطه جبهه استکبار خارج شده و کشوری مستقل و آزاد داشته باشند.

وی افزود: متاسفانه حکام مرتج و فاسق سعودی با چراغ سبز آمریکا کودکان و مردان و زنان بی دفاع را زیر بمباران هواپیماهای خود قرار داده و مردم مظلوم را به خاک و خون می کشند.

شریعتی تبار بیان کرد: این جنایات زیر سایه سکون معنا دار جامعه بین المللی و شورای امنیت سازمان ملل قرار گرفته که خود مدعی دموکراسی و حقوق بشر هسند.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: جبهه غربی عربی استکبار پس از شکست در لبنان، غزه، سوریه و عراق، این بار هم طعم تلخ شکست را در یمن خواهند چشید و حکام سعودی از این حملات وحشیانه خود بزودی پشمان خواهند شد.

وی اظهار کرد: دهها میلیون مسلمان یمنی با استقامت و پایداری در راه استقلال کشور خود حماسه ای را رقم خواهند زد و نقطه استراتژیک دیگری از منطقه به دست رزمندگان اسلام خواهد افتاد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد