بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
جبهه غربی عربی استکبار این بار طعم شکست را در یمن خواهد چشید/ شیوخ مزدور و فاسق عرب عامل بی ثباتی در منطقه هستند
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۵:۱۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: سران مزدور و فاسق عرب به سرکردگی عریستان سعودی و با چراغ سبز آمریکا جنایات وحشتناکی را در یمن رقم می زنند.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: مردم مسلمان یمن به مانند ملت ایران و با شعار مرگ بر امریکا و اسرائیل قصد دارند تا از زیر سلطه جبهه استکبار خارج شده و کشوری مستقل و آزاد داشته باشند.

وی افزود: متاسفانه حکام مرتج و فاسق سعودی با چراغ سبز آمریکا کودکان و مردان و زنان بی دفاع را زیر بمباران هواپیماهای خود قرار داده و مردم مظلوم را به خاک و خون می کشند.

شریعتی تبار بیان کرد: این جنایات زیر سایه سکون معنا دار جامعه بین المللی و شورای امنیت سازمان ملل قرار گرفته که خود مدعی دموکراسی و حقوق بشر هسند.

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: جبهه غربی عربی استکبار پس از شکست در لبنان، غزه، سوریه و عراق، این بار هم طعم تلخ شکست را در یمن خواهند چشید و حکام سعودی از این حملات وحشیانه خود بزودی پشمان خواهند شد.

وی اظهار کرد: دهها میلیون مسلمان یمنی با استقامت و پایداری در راه استقلال کشور خود حماسه ای را رقم خواهند زد و نقطه استراتژیک دیگری از منطقه به دست رزمندگان اسلام خواهد افتاد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد