بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
جبهه بندی مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی، حقیقت اسلام است/همه موظفند جبهه مقاومت را تقویت کنند
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ در ۱:۳۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: جبهه بندی مقابل آمریکا و فرزند نامشروعش رژیم غاصب صهیونیستی، حقیقت دین اسلام است و هر کس در این جبهه بندی نیست در واقع در نقطه مقابل آن یعنی طاغوت و استکبار است

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: روز قدس یعنی جبهه بندی در برابر استکبار و فرزند نامشروعش رژیم غاصب صهیونیستی که این جبهه بندی حقیقت و واقعیت دین اسلام است و آن کسانی که در این جبهه بندی حضور ندارند یقینا از جبهه اسلام بیرون هستند، زیرا حقیقت اسلام مبارزه با ظلم و استکبار است.

 

وی افزود: جبهه حق همیشه نقطه مقابل با طاغوت است و اگر کسی در حبهه حق حضور ندارد یعنی در جبهه طاغوت است لذا باید امت اسلامی در روز قدس بر علیه استکبار بخروشد و حرکت کوبنده ای بر علیه مستکبران جهان رقم بزنند

 

خطیب جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: هر کسی که دل در گرو اسلام دارد در هر کجای عالم باشد در روز قدس باید مخالفت خود را با رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار اظهار بدارد.

 

وی بیان کرد: امروز همه امت اسلامی که دل بسته اسلام ناب محمدی (ص) هستند موظفند جبهه مقاومت را تقویت تا دین الهی در سراسر عالم حاکم و از طاغوتبان نام و نشانی نباشد و این همان هدف نهایی مبارزه امت اسلامی است.

 

امام جمعه تربت حبدریه گفت: برای رسبدن به این هدف نهایی باید یک حرکت راهبری رقم بزنیم و تنها راه رسیدن به این هدف و غلبه بر فرزند نامشروع استکبار اتحاد امت اسلامی است که باید همفکر با هم ید واحده شوند تا بر دشمن پیروز شوند زیرا تفرقه و نفاق امت اسلامی را از این هدف دور نگه می دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!