بدون نظر
 
جانشین قرارگاه امنیتی شهید برونسی:
جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
 
جانشین قرارگاه اجتماعی، امنیتی شهید برونسی گفت: امروز صدای ناله های دشمنان به گوش می رسد و این بدان معناست که جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی نگران و عصبانی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی اکبر افراسیابی صبح امروز در یازدهمین اجلاسیه مجمع عالی بسیج تربت حیدریه اظهار کرد: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جهان در یک دو قطبی شرقی و غربی،  محض بسر می برد که با پیروزی انقلاب همه محاسبات و معادلات دنیای شرق و غرب بهم ریخت و امروز یک طرف دنیا را انقلاب اسلامی بعنوان ام القری جهان اسلام با پرچمداری ایران و طرف دیگر را جبهه استکبار و نظام سلطه، به سردمداری آمریکا را عهده دار است.

 

وی به موضوع تحریم های ظالمانه نیز اشاره کرد و افزود: تحریم ها متعلق به این چند سال نیست و بلکه از بدو پیروزی انقلاب اسلامی آمریکائی ها با انواع ترورها، جنگ سخت نظامی و فتنه و تحریم در صدد انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی بوده که حضور مردم در صحنه های مختلف نظام و رهبری ولی فقیه در راس حکومت اسلامی تمامی این توطئه ها را تاکنون خنثی کرده است.

 

جانشین قرارگاه شهید برونسی خراسان رضوی گفت: امروز صدای ناله های دشمنان به گوش می رسد و این بدان معناست که جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی نگران و عصبانی است.

 

وی بیان داشت: مردم به وظیفه خود عمل کرده و می کنند و امروز نوبت مسئولان و خدمتگزاران جامعه است تا خادمین خوبی برای ملت باشند و سبک زندگی خود را با زندگی آحاد جامعه یکسان کنند.

 

افراسیابی در عین حال تمام امید دشمن را به اختلاف و القای ناامیدی بین مردم نسبت داد و افزود: دشمنان نظام اسلامی برای مقابله با پیشرفت و پویایی کشور، جایگاه رهبری و ولایت فقیه، پرچمدار مسیر انقلاب و اختلاف و القای ناامیدی بین اقشار مختلف جامعه را مورد هدف قرار داده تا بتواند به اشکال مختلف از طریق این دو عرصه به نظام آسیب برساند.

 

جانشین قرارگاه شهید برونسی خاطر نشان کرد: دشمن به دنبال آن است تا مردم و مسئولان را از ادامه حرکت خسته و آنان را نسبت به مسائل پیرامونی بی تفاوت کند، از سوئی دیگر با جذب نخبگان و فرهیختگان به دنبال بازگشت به داخل خاکریز انقلاب اسلامی است.

 

وی گفت: امروز تنها راه ادامه این حرکت رو به رشد حرکت تحت لوای پرچم ولی فقیه است، لذا وقتی ولایت جامعه در موضوعی به مسئولی امر و نهی می کند باید در همان مسیر حرکت کرده و از خود نیز اجتهاد نکند.

 

دبیر مجمع عالی بسیج تربت حیدریه در این مراسم عنوان کرد: مجمع عالی بسیج فارغ از جناح بندی های سیاسی با جذب نخبگان و فرهیختگان جامعه در صدد حل معضلات و مشکلات و آسیب های اجتماعی شهرستان است.

 

سید غلام محمد هاشمی افزود: از ابتدای تشکیل مجمع عالی بسیج برخی از ادارات تعامل و همکاری خوبی برای حل مشکلات و اهداف مجمع داشتند، اما برخی از ادارات حداقل انتظارات را برآورده نکرده و در اجلاسیه بعدی از این ادارات نام برده خواهد شد.

 

در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر سپاه امام رضا علیه السلام در جنوب خراسان رضوی تقدیر شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ائتلاف استکباری در یمن شکست خورده است/مذاکرات سیاسی در یمن باید بر اساس توازن قوا باشد دشمن با جنگ روانی بدنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام است ورودی ۶۰ هزار پرونده به حوزه قضایی تربت حیدریه نماز عید سعید فطر تربت حیدریه در محل مسجد جامع برگزار می شود فسیل های ۶۵ میلیون ساله در تربت حیدریه رونمایی شدتد مجمع مشورتی نماد برون سپاری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری و تصمیم سازی های کشور است محوطه تاریخی تازه کشف شده در تربت حیدریه به سایت گردشگری تبدیل می شود راه بلدان محلی تربت حیدریه آموزش می بینند امت اسلامی در آینده ای نزدیک نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهد گرفت/جریان مقاومت آمال نظام سلطه را در هم پیچیده است وحدت امت اسلامی و اعلام تشکیل جریان مقاومت در جهان مهمترین پیام روز جهانی قدس است/شعار نیل تا فرات به بقای صهیونیست ها تنزل یافت/شلیک چندین موشک تن نتانیاهو را به لرزه انداخت راهپیمایی روز جهانی قدس، دفاع از امنیت و منافع ملی است امام خمینی(ره) مسیر تاریخ را تغییر داد