بدون نظر
 
جانشین قرارگاه امنیتی شهید برونسی:
جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی عصبانی است/دشمن جایگاه رهبری و القای ناامیدی در بین جامعه را هدف قرار داده است
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
 
جانشین قرارگاه اجتماعی، امنیتی شهید برونسی گفت: امروز صدای ناله های دشمنان به گوش می رسد و این بدان معناست که جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی نگران و عصبانی است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی اکبر افراسیابی صبح امروز در یازدهمین اجلاسیه مجمع عالی بسیج تربت حیدریه اظهار کرد: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جهان در یک دو قطبی شرقی و غربی،  محض بسر می برد که با پیروزی انقلاب همه محاسبات و معادلات دنیای شرق و غرب بهم ریخت و امروز یک طرف دنیا را انقلاب اسلامی بعنوان ام القری جهان اسلام با پرچمداری ایران و طرف دیگر را جبهه استکبار و نظام سلطه، به سردمداری آمریکا را عهده دار است.

 

وی به موضوع تحریم های ظالمانه نیز اشاره کرد و افزود: تحریم ها متعلق به این چند سال نیست و بلکه از بدو پیروزی انقلاب اسلامی آمریکائی ها با انواع ترورها، جنگ سخت نظامی و فتنه و تحریم در صدد انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی بوده که حضور مردم در صحنه های مختلف نظام و رهبری ولی فقیه در راس حکومت اسلامی تمامی این توطئه ها را تاکنون خنثی کرده است.

 

جانشین قرارگاه شهید برونسی خراسان رضوی گفت: امروز صدای ناله های دشمنان به گوش می رسد و این بدان معناست که جبهه استکبار از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی نگران و عصبانی است.

 

وی بیان داشت: مردم به وظیفه خود عمل کرده و می کنند و امروز نوبت مسئولان و خدمتگزاران جامعه است تا خادمین خوبی برای ملت باشند و سبک زندگی خود را با زندگی آحاد جامعه یکسان کنند.

 

افراسیابی در عین حال تمام امید دشمن را به اختلاف و القای ناامیدی بین مردم نسبت داد و افزود: دشمنان نظام اسلامی برای مقابله با پیشرفت و پویایی کشور، جایگاه رهبری و ولایت فقیه، پرچمدار مسیر انقلاب و اختلاف و القای ناامیدی بین اقشار مختلف جامعه را مورد هدف قرار داده تا بتواند به اشکال مختلف از طریق این دو عرصه به نظام آسیب برساند.

 

جانشین قرارگاه شهید برونسی خاطر نشان کرد: دشمن به دنبال آن است تا مردم و مسئولان را از ادامه حرکت خسته و آنان را نسبت به مسائل پیرامونی بی تفاوت کند، از سوئی دیگر با جذب نخبگان و فرهیختگان به دنبال بازگشت به داخل خاکریز انقلاب اسلامی است.

 

وی گفت: امروز تنها راه ادامه این حرکت رو به رشد حرکت تحت لوای پرچم ولی فقیه است، لذا وقتی ولایت جامعه در موضوعی به مسئولی امر و نهی می کند باید در همان مسیر حرکت کرده و از خود نیز اجتهاد نکند.

 

دبیر مجمع عالی بسیج تربت حیدریه در این مراسم عنوان کرد: مجمع عالی بسیج فارغ از جناح بندی های سیاسی با جذب نخبگان و فرهیختگان جامعه در صدد حل معضلات و مشکلات و آسیب های اجتماعی شهرستان است.

 

سید غلام محمد هاشمی افزود: از ابتدای تشکیل مجمع عالی بسیج برخی از ادارات تعامل و همکاری خوبی برای حل مشکلات و اهداف مجمع داشتند، اما برخی از ادارات حداقل انتظارات را برآورده نکرده و در اجلاسیه بعدی از این ادارات نام برده خواهد شد.

 

در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر سپاه امام رضا علیه السلام در جنوب خراسان رضوی تقدیر شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
هزینه ۲ میلیارد ریالی شهرداری برای فضای سبز ویژه نوروز حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا مهمترین میدان رقابت حسن تفتیان در سال آینده پرداخت ۹۰ درصد مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی/توزیع ۲۰۰ تن میوه شب عید در تربت حیدریه خراسان رضوی با جشن نوروزگاه به استقبال بهار می رود نظام اسلامی ایران با دو رکن جمهوریت و اسلامیت پایدار است کلنگ زنی ۵ واحد آموزشی خیر ساز در جلگه رخ تربت حیدریه ۸۴ میلیون لیتر بنزین در تربت حیدربه صرفه جویی شد استقبال شهروندان تربت حیدریه از بهار با چهارشنبه ای بدون خطر نخستین مرکز بی خطر سازی زباله های عفونی خراسان رضوی به بهره برداری رسید ابریشم بایگ تربت حیدریه ثبت آثار ملی می شود زعفرانی ترین شهر جهان به استقبال زائران و مسافران نوروزی می رود فعالیت تشکیلاتی و اثربخش جامعه مداحان، توطئه ها و نقشه دشمنان انقلاب را خنثی می کند