بدون نظر
 
وعده ای که محقق نشد!
جای خالی افتتاح پروژه بهسازی ورودی کدکن در پروژه های هفته دولت
تاریخ انتشار : ۰۵ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۵ ق.ظ
 
پس از گذشت ۵ ماه از سفر استاندار خراسان رضوی به تربت حیدریه و تاکید اسناندار بر بهسازی ورودی شهر کدکن اما همچنان این پروژه به دلایلی از جمله عدم شرکت ییمانکار در مناقصه و بروکراسی های اداری همچنان معطل مانده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، وجود رودخانه های فصلی و جاری شدن سیل در محور فرعی رباط سنگ به کدکن از توابع شهرستان تربت حیدریه در فصل های زمستان و بهار موجب مسدود شدن این محور می شود، محوری که مسیر ارتباطی دو شهرستان تربت حیدریه و نیشابور تلقی می شود.

فروردین ماه امسال با سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان تربت حیدریه و بازدید از شهر کدکن بهسازی ورودی این شهر مورد تاکید و این عملیات بعنوان یکی از مصوبات سفر استاندار به این شهرستان ثبت شد.

آغاز پروژه بهسازی ورودی شهر کدکن از ابتدای مرداد ماه

تیر ماه سال جاری شیرمحمدیان، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تربت حیدریه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:  پروژه در مرحله مناقصه و واگذاری به پیمانکار است و ابتدای مردادماه عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

اما در نتیجه مرداد ماه به روز های پایانی خود نزدیک شد و شهریور ماه از راه رسید و کماکان از بهسازی ورودی شهر کدکن خبری نیست.

مردم منتظر تحقق وعده مسئولان

حجت الاسلام توکلی، امام جمعه کدکن، با اشاره به اینکه ساخت پروژه پل ورودی شهر کدکن از وعده های فوری سفر استاندار بشمار میرود اظهارداشت: متاسفانه به این وعده مرداد ماهی عمل نشده و مردم منتظر عملیاتی شدن این پروژه قبل از شروع فصل سرما هستند.

احمد محمدی، بخشدار کدکن نیز در خصوص پیگیری های صورت گرفته در مورد پروژه بهسازی ورودی کدکن تصریح کرد: پیگیری های اداری در این خصوص انجام پذیرفته اما متاسفانه کماکان خبری از اجرای عملیات بهسازی ورودی شهر کدکن نیست.

وی افزود: طبق گفته اداره راهداری شهرستان، عدم شرکت پیمانکار در مناقصه علت تاخیر در آغاز این پروژه است.

در اردیبهشت ماه سال جاری، مسئولان تعویض باکس ها و همچنین فصل بارش را مهمترین عامل عقب ماندن این پروژه ضروری و مهم عنوان کردند و اکنون بیش از سه ماه از تعویض باکس ها و فصل بارش هم گذشته و فرصت مناسبی است تا در یک ماه باقی مانده از تابستان این معضل چندین ساله ورودی کدکن برطرف شود.

افتتاح و کلنگ زنی ۹ پروژه هفته دولت در کدکن

  احمد محمدی بخشدار کدکن اظهار داشت: همزمان با هفته دولت از ۶ پروژه عمرانی در بخش کدکن بهره برداری و کلنگ ۳ پروژه نیز زده می شود.

وی افزود: افتتاح دو ساختمان دهیاری در روستاهای حصاریزدان و نوزه، افتتاح پروژه دیوار ساحلی و جدول گذاری معابر شهری کدکن، لوله گذاری قنوات و افتتاح موزه تاریخ شهر کدکن با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی ادامه داد: همچنین کلنگ سه پروژه عمرانی ساخت مجموعه ورزشی در روستاهای عبد آباد و رقیچه و پروژه بهسازی ورودی روستای دافی با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان زده خواهد شد.

بخشدار کدکن در خصوص پیگیری های صورت گرفته در مورد پروژه بهسازی ورودی کدکن تصریح کرد ؛ پیگیری های اداری در این خصوص صورت پذیرفته است اما متاسفانه کماکان خبری از اجرای عملیات بهسازی ورودی شهر کدکن نیست.

وی افزود: طبق گفته اداره راهداری شهرستان عدم شرکت پیمانکار در مناقصه علت تاخیر در آغاز این پروژه است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیوست عدالت در وزارت بهداشت خدمت رسانی به مناطق محروم است واردات واکسن طی دو هفته آینده به ۱۶۰ میلیون دز می رسد / ۷۶ میلیون جمعیت کشور واکسینه شده اند بیمارستان ۲۷۲ تختخوابی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه افتتاح شد وزیر بهداشت وارد تربت حیدریه شد مرزبانی از دین مهمترین میثاق طلاب و روحانیون است خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی آغاز شد پسته‌کاران پسته خندان نیستند مهمترین دستاورد سفرهای استانی دولت محرومیت زدایی از مناطق محروم است پروژه های نیمه تمام ورزشی تربت حیدریه معطل ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پیکر شهید محمد محمدی در تربت‌حیدریه تشییع شد بهره برداری از ۴ مینی چمن ورزشی در منطقه تربت حیدریه پارک جنگلی شهید حجتی تربت حیدریه فرصت مناسب برای تقویت گردشگری