بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه:
جایگزینی سفر کربلا به حج عمره بهترین راهکار در برابر هتک حرمت به زائران ایرانی است
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه گفت: تا عذرخواهی ال سعود و مجازات عاملان بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی، جایگزینی سفر کربلا به حج عمره بهترین راهکار در برابر هتک حرمت به زائران ایرانی است.

حجت الاسلام علی نوروزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: در ادامه انحراف افکار عمومی دنیا و جهان اسلام بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده توسط ماموران ال سعود ملت ایران را متاثر کرده و موجب تنفر اذهان عمومی دنیا شده است.

 

وی بیان کرد: نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که رسانه های امریکا و اسرائیل و دولتهای عربی در فضا سازی این جریان چقدر تلاش کردند تا قضیه را طوری دیگر انعکاس دهند.

 

نوروزی جایگزینی سفر کربلا به جای عمره مستحبی را ضروری دانست و افزود: تا عذرخواهی دولت  سعودی و مجازات عاملان به هتک حرمت زائران ایرانی بهتر است مردم سفر کربلا را که برابر است با هزاران حج مستحبی جایگزین عمره کنند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه اذعان کرد: سعودی ها با این عمل ناشایست به دنبال انحراف افکار عمومی ایران،  منطقه و جهان اسلام هستند تا بر حملات وحشیانه و بی رحمانه  خود به یمن مهر سرپوش بگذارند.

 

وی گفت: مسئولین وزارت خارجه با قاطعیت و هر چه سریعتر پیگیر مجازات عاملان بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی باشند و مصلحت های سیاسی خود را فدای خدشه وارد کردن به عزت و آبروی ایران و ایرانی ننمایند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث