بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه:
جایگزینی سفر کربلا به حج عمره بهترین راهکار در برابر هتک حرمت به زائران ایرانی است
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه گفت: تا عذرخواهی ال سعود و مجازات عاملان بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی، جایگزینی سفر کربلا به حج عمره بهترین راهکار در برابر هتک حرمت به زائران ایرانی است.

حجت الاسلام علی نوروزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: در ادامه انحراف افکار عمومی دنیا و جهان اسلام بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده توسط ماموران ال سعود ملت ایران را متاثر کرده و موجب تنفر اذهان عمومی دنیا شده است.

 

وی بیان کرد: نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که رسانه های امریکا و اسرائیل و دولتهای عربی در فضا سازی این جریان چقدر تلاش کردند تا قضیه را طوری دیگر انعکاس دهند.

 

نوروزی جایگزینی سفر کربلا به جای عمره مستحبی را ضروری دانست و افزود: تا عذرخواهی دولت  سعودی و مجازات عاملان به هتک حرمت زائران ایرانی بهتر است مردم سفر کربلا را که برابر است با هزاران حج مستحبی جایگزین عمره کنند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه اذعان کرد: سعودی ها با این عمل ناشایست به دنبال انحراف افکار عمومی ایران،  منطقه و جهان اسلام هستند تا بر حملات وحشیانه و بی رحمانه  خود به یمن مهر سرپوش بگذارند.

 

وی گفت: مسئولین وزارت خارجه با قاطعیت و هر چه سریعتر پیگیر مجازات عاملان بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی باشند و مصلحت های سیاسی خود را فدای خدشه وارد کردن به عزت و آبروی ایران و ایرانی ننمایند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است