بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه:
جایگزینی سفر کربلا به حج عمره بهترین راهکار در برابر هتک حرمت به زائران ایرانی است
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه گفت: تا عذرخواهی ال سعود و مجازات عاملان بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی، جایگزینی سفر کربلا به حج عمره بهترین راهکار در برابر هتک حرمت به زائران ایرانی است.

حجت الاسلام علی نوروزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: در ادامه انحراف افکار عمومی دنیا و جهان اسلام بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده توسط ماموران ال سعود ملت ایران را متاثر کرده و موجب تنفر اذهان عمومی دنیا شده است.

 

وی بیان کرد: نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که رسانه های امریکا و اسرائیل و دولتهای عربی در فضا سازی این جریان چقدر تلاش کردند تا قضیه را طوری دیگر انعکاس دهند.

 

نوروزی جایگزینی سفر کربلا به جای عمره مستحبی را ضروری دانست و افزود: تا عذرخواهی دولت  سعودی و مجازات عاملان به هتک حرمت زائران ایرانی بهتر است مردم سفر کربلا را که برابر است با هزاران حج مستحبی جایگزین عمره کنند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه اذعان کرد: سعودی ها با این عمل ناشایست به دنبال انحراف افکار عمومی ایران،  منطقه و جهان اسلام هستند تا بر حملات وحشیانه و بی رحمانه  خود به یمن مهر سرپوش بگذارند.

 

وی گفت: مسئولین وزارت خارجه با قاطعیت و هر چه سریعتر پیگیر مجازات عاملان بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی باشند و مصلحت های سیاسی خود را فدای خدشه وارد کردن به عزت و آبروی ایران و ایرانی ننمایند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد