بدون نظر
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه:
جایگزینی سفر کربلا به حج عمره بهترین راهکار در برابر هتک حرمت به زائران ایرانی است
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
استاد حوزه و دانشگاه در تربت حیدریه گفت: تا عذرخواهی ال سعود و مجازات عاملان بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی، جایگزینی سفر کربلا به حج عمره بهترین راهکار در برابر هتک حرمت به زائران ایرانی است.

حجت الاسلام علی نوروزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: در ادامه انحراف افکار عمومی دنیا و جهان اسلام بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده توسط ماموران ال سعود ملت ایران را متاثر کرده و موجب تنفر اذهان عمومی دنیا شده است.

 

وی بیان کرد: نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که رسانه های امریکا و اسرائیل و دولتهای عربی در فضا سازی این جریان چقدر تلاش کردند تا قضیه را طوری دیگر انعکاس دهند.

 

نوروزی جایگزینی سفر کربلا به جای عمره مستحبی را ضروری دانست و افزود: تا عذرخواهی دولت  سعودی و مجازات عاملان به هتک حرمت زائران ایرانی بهتر است مردم سفر کربلا را که برابر است با هزاران حج مستحبی جایگزین عمره کنند.

 

این استاد حوزه و دانشگاه اذعان کرد: سعودی ها با این عمل ناشایست به دنبال انحراف افکار عمومی ایران،  منطقه و جهان اسلام هستند تا بر حملات وحشیانه و بی رحمانه  خود به یمن مهر سرپوش بگذارند.

 

وی گفت: مسئولین وزارت خارجه با قاطعیت و هر چه سریعتر پیگیر مجازات عاملان بی حرمتی به دو نوجوان ایرانی باشند و مصلحت های سیاسی خود را فدای خدشه وارد کردن به عزت و آبروی ایران و ایرانی ننمایند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه