بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
جاهلیت مدرن به سرکردگی آمریکا به دنبال بردگی و استعمار بشریت است/ کوچکترین تعرضی به کشور ایران، متجاوز را تا حد نابودی پشیمان خواهد کرد
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۰۰ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: جاهلیت مدرن به سرکردگی امریکا و مزدوری ال سعود و شیوخ فاسد عرب به دنبال بردگی و استعمار بشریت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه اذعان کرد:جاهلیت مدرن امروز از جاهلیت قبل از اسلام بسیار بدتر است و عزت مسلمانان جهان را خدشه دار کرده است.

 

وی افزود: جاهلیت قبل از اسلام خونریزی و جنگ را در ماههای حرام ممنوع می دانست اما ال سعود وحشی از عرب جاهل قبل از اسلام بدتر کرده و زنان و کودکان بی گناه یمنی را به خاک و خون می کشد.

 

شریعتی تبار با اشاره به تهدیدات اخیر مقامات امریکائی مبنی بر حمله نظامی به ایران افزود: دشمنان نظام اسلامی بدانند که کوچکترین تعرضی به کشور ایران، متجاوز را تا حد نابودی پشیمان خواهد کرد.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: ملت ایران برای دفاع از آرمانهای امام و شهدا به مکتب و اندیشه حسینی نیازمند است و با این مکتب می تواند سیر تکاملی خود را تا رسیدن به قله نهایی بپیماید.

 

وی با تیریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین(ع) اذعان کرد: پاسداران انقلاب اسلامی ایران با تفکر و اندیشه حسینی در همه عرصه ها حافظ عزت و اقتدار کشورهستند.

 

امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به اینکه در منطق حسینی شکست معنایی ندارد افزود: برای اینکه بخواهیم از عزت و اقتدار کشور در همه عرصه ها دفاع کنیم باید تفکر و اندیشه و راه و منش حضرت سید الشهدا(ع) مد نظر قرار گیرد.

 

آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته تربت حیدریه بمناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین آزادسازی خرمشهر قهرمان در سالن امام علی(ع) دانشگاه آزاد برگزار شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود