بدون نظر
 
معاون توسعه منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح:
جامعه باثبات نیازمند حفظ ارزشهاست/ دانایی محوری، علم و اخلاق از مهمترین ابزارهای قدرت جامعه است
تاریخ انتشار : ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ در ۲:۱۳ ب.ظ
 
معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: حفظ ارزشها جامعه ای با محصولات ارزشمند خواهد داشت که مهمترین آن ثبات، اقتدار و امنیت است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، ابراهیم مهرانفر صبح امروز در مراسم معارفه دادستان نظامی ناحیه تربت حیدریه که در سالن شهید تند گویان شرکت نفت برگزار شد، اظهار داشت: چنانچه فضای جامعه  برای کارگزاران نظام نا امن و یا ناسالم باشد نمی توانند در سطوح مختلف مدیریتی کشور انجام وظیفه کنند و این وظیفه دستگاه قضایی است که بخش مهی از این مهم را تحققق بخشد.

 

وی تصریح کرد: عزت و اقتدار کشورها به عوامل مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بستگی دارد اما عنصر نظامی یک نقش تاثیر گذار و بی بدیل است که کشور جمهوری اسلامی ایران از این نعمت برخوردار است.

 

مهرانفر از اسلامیت، ولایی بودن و مردمی بودن بعنوان شاخصه های مهم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و افزود: رمز اقتدار در این است که قدرتمند باشیم و امروز ابزار قدرت بر اساس دانایی محوری، مهارت، علم و اخلاق بنا نهاده شده و هر کشوری بتواند از این ابزار بهترین بهره ورری را داشته باشد یقینا موفق عمل خواهد کرد.

 

وی دیگر شاخصه های این اقتدار را سلامت لازم در نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: برای حفظ و تقویت اقتدار باید نیروهای مسلح از سلامت لازم و کافی برخوردار باشند کما اینکه امروز شاهد کمترین آمار ارتکاب جرایم در نیروهای مسلح هستیم اما با توجه به ماموریت های مهم این نیروها حتی یک جرم هم زیاد است.

 

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح به اهداف این سازمان اشاره کرد و بیان داشت: تحقق عدالت کیفری، پشتیبانی از حقوق شهروندی و تحکیم مبانی نظام و انظباط از مهمترین اهداف سازمان قضایی نیروهای مسلح به شمار می رود.

 

در پایان این مراسم یاسر کاظم نژاد بعنوان معاون دادستان نظامی خراسان رضوی و دادستان نظامی ناحیه تربت حیدریه معرفی شد.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر