بدون نظر
 
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی:
جاده مشهد به تربت حیدریه سومین محور حادثه خیز خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: محور تربت حیدریه به مشهد سومین محور پر حادثه استان خراسان رضوی در ۱۱ماه گذشته بوده که دو پایگاه امداد و نجات کامه و گرماب ۸۶ حادثه را پوشش دادند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ اسماعیل بهمن آبادی صبح امروز در حاشیه رونمایی از خودروهای جدید نجات تیپ ۱ و ۲ جمعیت هلال احمر تربت حیدریه اظهار داشت: محور تربت حیدریه -مشهد سومین محور پر حادثه استان خراسان رضوی در ۱۱ماه گذشته بوده است که دو پایگاه امدادو نجات کامه و گرماب ۸۶ حادثه را پوشش دادند.

وی تصریح کرد: با توجه به تردد ۳۰میلیون زائر در محورهای مواصلاتی استان خراسان رضوی و نیاز به تجهیز و امادگی پایگاه های بین شهری امداد و نجات ۴ دستگاه خودرو نجات به استان خراسان رضوی تحویل شد.

 

معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی خاطر نشان کرد: این خودرو ها علاوه بر انجام ماموریت در حوادث ترافیکی، در حوادث آوار ، کوهستان و سیلاب نیز کاربرد دارد.

 

بهمن آبادی در پایان با توجه به در پیش رو بودن تعطیلات نوروزی بر آمادگی هرچی بیشتر نیروهای امداد و نجات در پایگاههای بین شهری در پاسخگویی به حوادث احتمالی تاکید کرد .

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بعثی ها ما را در مسیر بغداد به موصل به مانند اسرای کربلا با پرتاب سنگ و هلهله همراهی کردند/نوجوانان کم سن و سال هم اسیر ابزار رسانه ای دشمن نشدند اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه هزار میلیارد ریال هزینه دارد عزت اسلام و مسلمین در سایه مقاومت و تبعیت از ولایت به منصه ظهور رسیده است امروز جمهوری اسلامی ایران پشت‌ مرزهای جولان رسیده است/ چالش نظام سرمایه داری با انقلاب اسلامی بر سر ولایت و امامت جامعه اسلامی است بازگشایی منجر به اعطای تراکم، عامل اصلی ترافیک هسته مرکزی شهر/حس مشارکت جویی مردم حلقه مفقوه مدیریت شهری هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است/رسانه ها سفینه نجات کشور هستند شهردار بافت تاریخی تربت حیدریه، نیاز یا شگرد انتخاباتی موقوفات باید به سمت نیازهای اجتماعی جامعه سوق داده شود تمسک به ولایت سرمنشا وحدت الهی است رسانه ها بازوی توسعه هر منطقه هستند اردوی جهادی قافله خاکی لیگ فوتبال تربت حیدریه آغاز شد