بدون نظر
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
ثبت نخستین فوتی مبتلا به کرونا در تربت حیدریه/ شمار بیماران مبتلا به کرونا به ۱۰ نفر رسید
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۲۱ ب.ظ
 
غلامرضا میری گفت: برابر نتایج آزمایشات ارسالی از بیماران مشکوک به این بیماری در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تعداد چهار نمونه دیگر مثبت اعلام و متاسفانه یک مورد از مبتلایان قطعی به این بیماری نیز به رحمت ایزدی رفت.

غلامرضا میری، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: پیرو اعلام تعداد مبتلایان به بیماری کووید19 توسط سخنگوی وزارت بهداشت و برابر نتایج آزمایشات ارسالی از بیماران مشکوک به این بیماری در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تعداد چهار نمونه دیگر مثبت اعلام و متاسفانه یک مورد از مبتلایان قطعی به این بیماری نیز به رحمت ایزدی رفت.

وی افزود: در حالی که تلاش های بسیاری در راستای پیشگیری از این بیماری به انجام رسیده، اما بخشی از مردم عزیز هنوز این بیماری را جدی نگرفته اند و بدون شک در صورت عدم رعایت توصیه های بهداشتی و عدم قطع زنجیره انتقال ویروس در روزهای آینده شاهد رشد مبتلایان به این بیماری خواهیم بود.

میری بیان داشت: امیدواریم همشهریان و شهروندان دیگر شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و همه هموطنان عزیز این بیماری را جدی گرفته و ضمن رعایت نکات بهداشتی از رفت و آمدهای غیر ضرور خودداری کنند.

گفتنی است از تعداد بیماران قطعی مبتلا به کووید 19 در تربت حیدریه تعداد هفت نفر از ببمارستان ترخیص و از حال عمومی مساعدی برخوردار هستند.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرااردادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود ۳۶۸ هزار نفر در جنوب خراسان رضوی خدمات، بهداشتی، درمانی و آموزشی ارائه می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا کشتارگاه قدیمی تربت حیدریه بر لبه‌ تیغ وضعیت مطلوب بهداشتی شمار مبتلایان به کرونا در تربت حیدریه به ۵۷ نفر رسید تقدیر خیر تربت حیدریه از کادر درمانی تربت حیدریه و مشهد با اختصاص یک میلیارد تومان