بدون نظر
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:
ثبت نخستین فوتی مبتلا به کرونا در تربت حیدریه/ شمار بیماران مبتلا به کرونا به ۱۰ نفر رسید
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ در ۷:۲۱ ب.ظ
 
غلامرضا میری گفت: برابر نتایج آزمایشات ارسالی از بیماران مشکوک به این بیماری در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تعداد چهار نمونه دیگر مثبت اعلام و متاسفانه یک مورد از مبتلایان قطعی به این بیماری نیز به رحمت ایزدی رفت.

غلامرضا میری، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: پیرو اعلام تعداد مبتلایان به بیماری کووید19 توسط سخنگوی وزارت بهداشت و برابر نتایج آزمایشات ارسالی از بیماران مشکوک به این بیماری در مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تعداد چهار نمونه دیگر مثبت اعلام و متاسفانه یک مورد از مبتلایان قطعی به این بیماری نیز به رحمت ایزدی رفت.

وی افزود: در حالی که تلاش های بسیاری در راستای پیشگیری از این بیماری به انجام رسیده، اما بخشی از مردم عزیز هنوز این بیماری را جدی نگرفته اند و بدون شک در صورت عدم رعایت توصیه های بهداشتی و عدم قطع زنجیره انتقال ویروس در روزهای آینده شاهد رشد مبتلایان به این بیماری خواهیم بود.

میری بیان داشت: امیدواریم همشهریان و شهروندان دیگر شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و همه هموطنان عزیز این بیماری را جدی گرفته و ضمن رعایت نکات بهداشتی از رفت و آمدهای غیر ضرور خودداری کنند.

گفتنی است از تعداد بیماران قطعی مبتلا به کووید 19 در تربت حیدریه تعداد هفت نفر از ببمارستان ترخیص و از حال عمومی مساعدی برخوردار هستند.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تحت پوشش قرااردادن سه شهرستان تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به حدود ۳۶۸ هزار نفر در جنوب خراسان رضوی خدمات، بهداشتی، درمانی و آموزشی ارائه می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ طرح تفکیک پسماند از مبدا در تربت حیدریه آغاز شد پرداخت مطالبات زعفرانکاران خراسان طی هفته جاری نماز جمعه شهر کدکن ۱۰ ساله شد