بدون نظر
 
مدیر اداره دارایی تربت حیدریه:
ثبت نام اظهار نامه مالیاتی فقط در مراکز اینترنتی مجوز دار امکان پذیر است
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۱۲ ب.ظ
 
مدیر اداره دارائی و امور مالیاتی تربت حیدریه گفت: مراکز اینترنتی و کافی نت ها برای ثبت نام اظهار نامه مالیاتی مودیان باید از سازمان امور مالیاتی کشور مجوز دریافت کنند.

احمد جمشیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: پس از اعلام وصول مدارک مراکز اینترنتی و کافی نت ها توسط اتحادیه مربوطه، بلافاصله دوره آموزشی توسط سازمان امور مالیاتی برای کاربران برگزار و مجوز لازم و رمز اینترنتی برای ثبت نام اظهارنامه مالیاتی مودیان صادر خواهد شد.

 

وی افزود: ثبت نام اظهار نامه مالیاتی در سالهای گذشته بدون توجیه وآموزش صورت می گرفت و مشکلات و دردسرهای را برای سازمان امور مالیاتی و مودیان بهمراه داشت.

 

جمشیدی یکی از مهمترین مشکلات را کم یا زیاد نوشتن یک صفر دانست و گفت: بسیاری از مودیان مالیاتی با مراجعه به سازمان امور مالیاتی مدعی بودند که مبلغ مالیات آنها خیلی زیاد است و با فعالیت شغلی آنها تناسبی ندارد که پس از پیگیری های سازمان امور مالیاتی، مشخص شد که مراکز اینترنتی و کافی نت ها در ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی مودی دچار اشتباه شدند.

 

مدیر اداره دارائی تربت حیدریه اذعان کرد: در چند سال گذشته اشتباهات صورت گرفته توسط اداره دارائی هر شهرستان قابل اصلاح بود، اما امسال ثبت نام الکترونیکی اظهار نامه مالیاتی به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال می شود و از دسترس شهرستانها خارج است.

 

وی گفت: در همین راستا سازمان امور مالیاتی کشور با برگزاری دوره های اموزشی در مراکز استانها و توجیه کاربران قصد دارد تا با گرفتن تعهد از مراکز اینترنتی آنان را مکلف کند که با مسئولیت ثبت نام اظهار نامه مالیاتی مودیان را بپذیرند.

 

جمشیدی تاکید کرد: مراکز اینترنتی که به هر دلیل مجوز از سازمان امور مالیاتی نداشته باشند بدون داشتن رمز الکترونیکی فقط می توانند سه اظهار نامه را ثبت نام کنند.

 

اول تا 31 تیرماه هر سال ثبت نام اظهار نامه مالیاتی از مودیان صورت می گیرد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد