بدون نظر
 
مدیر اداره دارایی تربت حیدریه:
ثبت نام اظهار نامه مالیاتی فقط در مراکز اینترنتی مجوز دار امکان پذیر است
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۱۲ ب.ظ
 
مدیر اداره دارائی و امور مالیاتی تربت حیدریه گفت: مراکز اینترنتی و کافی نت ها برای ثبت نام اظهار نامه مالیاتی مودیان باید از سازمان امور مالیاتی کشور مجوز دریافت کنند.

احمد جمشیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: پس از اعلام وصول مدارک مراکز اینترنتی و کافی نت ها توسط اتحادیه مربوطه، بلافاصله دوره آموزشی توسط سازمان امور مالیاتی برای کاربران برگزار و مجوز لازم و رمز اینترنتی برای ثبت نام اظهارنامه مالیاتی مودیان صادر خواهد شد.

 

وی افزود: ثبت نام اظهار نامه مالیاتی در سالهای گذشته بدون توجیه وآموزش صورت می گرفت و مشکلات و دردسرهای را برای سازمان امور مالیاتی و مودیان بهمراه داشت.

 

جمشیدی یکی از مهمترین مشکلات را کم یا زیاد نوشتن یک صفر دانست و گفت: بسیاری از مودیان مالیاتی با مراجعه به سازمان امور مالیاتی مدعی بودند که مبلغ مالیات آنها خیلی زیاد است و با فعالیت شغلی آنها تناسبی ندارد که پس از پیگیری های سازمان امور مالیاتی، مشخص شد که مراکز اینترنتی و کافی نت ها در ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی مودی دچار اشتباه شدند.

 

مدیر اداره دارائی تربت حیدریه اذعان کرد: در چند سال گذشته اشتباهات صورت گرفته توسط اداره دارائی هر شهرستان قابل اصلاح بود، اما امسال ثبت نام الکترونیکی اظهار نامه مالیاتی به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال می شود و از دسترس شهرستانها خارج است.

 

وی گفت: در همین راستا سازمان امور مالیاتی کشور با برگزاری دوره های اموزشی در مراکز استانها و توجیه کاربران قصد دارد تا با گرفتن تعهد از مراکز اینترنتی آنان را مکلف کند که با مسئولیت ثبت نام اظهار نامه مالیاتی مودیان را بپذیرند.

 

جمشیدی تاکید کرد: مراکز اینترنتی که به هر دلیل مجوز از سازمان امور مالیاتی نداشته باشند بدون داشتن رمز الکترونیکی فقط می توانند سه اظهار نامه را ثبت نام کنند.

 

اول تا 31 تیرماه هر سال ثبت نام اظهار نامه مالیاتی از مودیان صورت می گیرد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟