بدون نظر
 
مدیر اداره دارایی تربت حیدریه:
ثبت نام اظهار نامه مالیاتی فقط در مراکز اینترنتی مجوز دار امکان پذیر است
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۱۲ ب.ظ
 
مدیر اداره دارائی و امور مالیاتی تربت حیدریه گفت: مراکز اینترنتی و کافی نت ها برای ثبت نام اظهار نامه مالیاتی مودیان باید از سازمان امور مالیاتی کشور مجوز دریافت کنند.

احمد جمشیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: پس از اعلام وصول مدارک مراکز اینترنتی و کافی نت ها توسط اتحادیه مربوطه، بلافاصله دوره آموزشی توسط سازمان امور مالیاتی برای کاربران برگزار و مجوز لازم و رمز اینترنتی برای ثبت نام اظهارنامه مالیاتی مودیان صادر خواهد شد.

 

وی افزود: ثبت نام اظهار نامه مالیاتی در سالهای گذشته بدون توجیه وآموزش صورت می گرفت و مشکلات و دردسرهای را برای سازمان امور مالیاتی و مودیان بهمراه داشت.

 

جمشیدی یکی از مهمترین مشکلات را کم یا زیاد نوشتن یک صفر دانست و گفت: بسیاری از مودیان مالیاتی با مراجعه به سازمان امور مالیاتی مدعی بودند که مبلغ مالیات آنها خیلی زیاد است و با فعالیت شغلی آنها تناسبی ندارد که پس از پیگیری های سازمان امور مالیاتی، مشخص شد که مراکز اینترنتی و کافی نت ها در ثبت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی مودی دچار اشتباه شدند.

 

مدیر اداره دارائی تربت حیدریه اذعان کرد: در چند سال گذشته اشتباهات صورت گرفته توسط اداره دارائی هر شهرستان قابل اصلاح بود، اما امسال ثبت نام الکترونیکی اظهار نامه مالیاتی به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال می شود و از دسترس شهرستانها خارج است.

 

وی گفت: در همین راستا سازمان امور مالیاتی کشور با برگزاری دوره های اموزشی در مراکز استانها و توجیه کاربران قصد دارد تا با گرفتن تعهد از مراکز اینترنتی آنان را مکلف کند که با مسئولیت ثبت نام اظهار نامه مالیاتی مودیان را بپذیرند.

 

جمشیدی تاکید کرد: مراکز اینترنتی که به هر دلیل مجوز از سازمان امور مالیاتی نداشته باشند بدون داشتن رمز الکترونیکی فقط می توانند سه اظهار نامه را ثبت نام کنند.

 

اول تا 31 تیرماه هر سال ثبت نام اظهار نامه مالیاتی از مودیان صورت می گیرد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه