بدون نظر
 
تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران حریفان خود را شناختند
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۴۴ ب.ظ
 
تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران حریفان خود را در تور آسیا و اقیانوسیه تایلند شناختند.
به گزارش ورزشی نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دو شهر کانوم و سانخولا میزبان دو مرحله از تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه هستند که نمایندگان ایران نیز در آن ها شرکت میکنند.
تیم ملی الف والیبال ساحلی (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) و تیم ملی ب والیبال ساحلی (صابر هوشمند و عباس پورعسگری) با هدایت حمید موحدی به عنوان سرمربی در این رقابت ها حضور دارند.
قرعه کشی این رقابت هادیشب در شهر کانوم با حضور 34 تیم برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.
تیم ملی الف با تیمهای فیلیپین یک و تایلند سه همگروه شد و تیم ملی ب نیز با تیم های استرالیا یک و جزیره گینه نو همگروه شد.
دور مقدماتی این رقابت ها از صبح امروز در 12 گروه (10 گروه سه تیمی و دو گروه دو تیمی) آٰغاز می شود و از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی که به صورت یک حذفی برگزار خواهد شد، صعود می کنند.
نخستین مرحله تور آسیا و اقیانوسیه از 20 تا 22 فرودین ماه در شهر کانوم و دومین مرحله نیز از 25 تا 27 فروردین در شهر سانخولا برگزار می شود واین رقابت ها دارای امتیاز رنکینگ جهانی برای کسب سهمیه المپیک 2016 برزیل است.
برنامه دیدار تیم های ایران به وقت تایلند به قرار زیر است:
ساعت 9: ایران دو – گینه نو
ساعت 13: ایران دو – استرالیا یک
ساعت 14: ایران یک – فیلیپین
ساعت 19: ایران یک – تایلند 3.http://varzeshinews.ir/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات