بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه:
تکمیل پروژه های حوزه ورزش نیازمند ۷۰ میلیارد ریال اعتبار است/حاشیه شهر اولویت اصلی حوزه ورزش و جوانان
تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۱۳۹۸ در ۸:۳۲ ق.ظ
 
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه با بیان اینکه تکمبل پروژه های عمرانی حوزه ورزش نیازمند ۷۰ میلبارد ریال اعنبار است، از استانداردسازی چمن و جایگاه طبقاتی ورزشگاه تختی و همچنین زمین های تنیس خاکی و فوتبال ساحلی و بهسازی سالن های جودو و بوکس بعنوان مهمترین این پروژه ها یاد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ مجید رضایی رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در حوزه عمرانی پس از تکمیل و راه اندازی ورزشگاه پنج هزار نفری آزادی، عملیات استاندارد سازی چمن ورزشگاه تختی که بیش از ۵۰ سال قدمت دارد در دستور کار قرار گرفته که با بهسازی جایگاه و سالن طبقاتی آن نیازمند ۳ میلیارد تومان اعتبار است.

وی با بیان اینکه تکمبل پروژه های عمرانی حوزه ورزش این شهرستان نیازمند ۷۰ میلبارد ریال اعنبار است، از استانداردسازی چمن و جایگاه طبقاتی ورزشگاه تختی و همچنین زمین های تنیس خاکی و فوتبال ساحلی و بهسازی سالن های جودو و بوکس و کاراته بعنوان مهمترین این پروژه ها یاد کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: راه اندازی پیست دوچرخه سواری بانوان در ورزشگاه آزادی، چمن مصنوعی شهر رباط سنگ و ساخت خانه جوانان که امسال برای آن اعتبار پیش بینی شده از دیگر پروژه های حوزه ورزش در این شهرستان است.

رضایی خاطر نشان کرد: در حوزه ورزش قهرمانی پس از کسب نخستین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ خراسان رضوی توسط حسن تفتیان، در یکسال گذشته ۲۰۰ مدال رنگارنگ در میادین مختلف بین المللی، ملی واستانی توسط ورزشکاران این شهرستان کسب شده است.

وی یادآور شد: طبق قول مساعد مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، امسال برای هر ورودی به تیم ملی مبلغ 10 میلیون تومان پرداخت خواهد شد، ضمن آنکه بر اساس قول استاندار خراسان رضوی قرار است به حسن تفتیان ورزشکار المپیکی شهرمان برای آمادگی هر چه بهتر در مسابقات المیپک 2020 توکیو مبلغ 100 میلیون تومان کمک مالی بشود.

نگاه حوزه ورزش به حاشیه شهر تربت حیدریه است

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه بیان کرد: از آنجا که بسیاری از برنامه ها و فعالیت های ورزشی در سالن های خاص و مرکز شهر برگزار می شود و بسیاری از جوانان و نوجوانان حاشیه شهر آرزوی یک بازی و تمرین کردن در این سالنها را دارند لذا بنا داریم تا سیاست های حوزه ورزش را به حاشیه شهر سوق دهیم‌.

رضایی اضافه کرد: ممکن است برخی ها بگویند سالن های ورزشی کارگران و مالک اشتر در حاشیه شهر بنا شده و می شود از آن استفاده کرد اما شرط ان این است که مردم حاشیه شهر بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس بنا داریم تا در نخستین گام همایش ورزش همگانی را در کوی بازرگان بعد ار اتمام فصل برداشت زعفران با حضور تیم های مختلف ورزشی برگزار کنیم.

32 هیئت ورزشی شامل هفت هیئت مختص بانوان در تربت حیدریه دایر است.

شمار بیمه شدگان ورزشی در این شهرستان نیز چهار هزار و 670 نفر و تعداد تشکلهای مردم نهاد در این حوزه پنج مورد است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام