بدون نظر
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه حر:
تکلیف گرایی و انقلابی گری مصداق واقعی آتش به اختیار است/تحرکات آمریکا در غرب آسیا رویش های انقلاب اسلامی را آشکار کرد
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۲ ق.ظ
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حر مشهد گفت: تکلیف گرائی و انقلابی گری مصداق واقعی آتش به اختیار است و جبهه انقلاب برای حفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی نیازمند مدیریت دلسوزانه و تکلیف گراست.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام علی نوروزی صبح امروز در همایش بصیرتی کارکنان و هادیان سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تربت حیدریه اظهار کرد: تقدم مصلحت انقلابی و اسلامی از خطوط اصلی امام و رهبری و آرمانهای نظام مقدس ایران اسلامی است و هرگونه تخطی و انحراف از آن جامعه را با چالش جدی مواجه می کند.

 

وی تصریح کرد: امواج حملات دشمن در قالب های مختلفی اعم از تهدیدات سخت و نرم، تحریم ها و شبکه های اجتماعی شکل گرفته تا روحیه انقلابی و باورهای دینی را از مردم جامعه دور کند و از طرفی دغدغه همه دلسوزان انقلاب در آن است تا در مقابل این امواج و تحرکات مقابله کرده و بتواند محکم و استوار و با صلابت به راه عزتمندانه خود ادامه دهد.

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حر مشهد گفت: تکلیف گرائی و انقلابی گری مصداق واقعی آتش به اختیار است و جبهه انقلاب برای حفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی نیازمند مدیریت دلسوزانه و تکلیف گراست و هر چند این تکلیف گرایی و انقلابی گری متحمل هزینه های فراون باشد.

 

نوروزی با بیان اینکه نباید از برخی جملات تعابیر نادرست برداشت بشود، افزود: تکلیف گرایی و انقلابی گری بدان معناست که هر فرد در هر جایگاه از اجتماع قرار گرفته بنا به مسئولیت و تکلیفی که بر او نهاده شده با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی کار را به پیش برده و برای تحقق آرمانهای نظام اسلامی دلسوزانه تلاش کند.

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حر مشهد خاطر نشان کرد:  تحرکات ۵ سال گذشته آمریکا و جبهه استکبار در غرب آسیا باعث پدیدار شدن رویش های انقلاب اسلامی در این منطقه شده و امروز شاهد اقتدار گروههای مقاومت بسیج مردمی در لبنان، سوریه، عراق، یمن و سایر کشورهای اسلامی هستیم.

 

وی بیان داشت: اتاق فکر آمریکا و موسسات شرق شناسی این کشور تمام امکانات و تحهیزات و ایده های منطقه ای و بین المللی خود را بسیج کرد تا در ابتدا انقلاب اسلامی را تضعیف و سپس ضربه نهایی را وارد کند، اما از آنجائی که رزمندگان اسلام با توکل به خدا و رهبری داعیانه رهبر معظم انقلاب در این عرصه مقتدرانه ظاهر شد این چراغ هدایت با سرعت بهتر و بیشتری به مسیر خود ادامه می دهد.

 

نوروزی با بیان اینکه امروز خط مقابله با جبهه استکبار در کنار دریای مدیترانه است، افزود: خط مقدم انقلاب اسلامی با قدرت و صلابت و موفقیت آمیز ظاهر شده و سپاه قدس و سردار قاسم سلیمانی بعنوان ژنرال عالی رتبه انقلاب تا مرکز کنترل فرماندهی آمریکا ورود پیدا کرده است.

 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حر اظهار کرد: آنچه که امروز مایه نگرانی را فراهم کرده عقبه استراتژیک انقلاب اسلامی است که تمام تمرکز دشمن و عوامل داخلی آن در قالب های مختلف به این نقطه حساس متمرکز شده تا معادلات و محاسبات انقلاب را در در این عقبه تغییر دهد.

 

وی با بیان اینکه امروز باید رویش های انقلاب اسلامی را به نسلهای آینده انقلاب اسلامی معرفی کرد، افزود: کسانی که با سخنان بیهوده می گویند زمان انقلاب و انقلابی گری به اتمام رسیده بدانند که امروز رویش های انقلاب در همه کشورها پدیدار شده و خط انقلاب اسلامی سیر صعودی خود را همچنان طی خواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است