بدون نظر
 
مسئول واحد شیلات جهاد کشاورزی تربت حیدریه عنوان کرد:
تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ در ۱:۱۰ ب.ظ
 
سعیدی گفت: در سال جاری مجموعا 320 هزار قطعه ماهیان زینتی در این شهرستان تولید گردیده است .

به گزارش تابان تربت؛ مهدی سعیدی مسئول واحد شیلات جهاد کشاورزی تربت حیدریه اظهار کرد: در سال جاری مجموعا 320 هزار قطعه ماهیان زینتی در این شهرستان تولید گردیده است.

محمد سعیدی افزود : این تعداد شامل 164 هزار قطعه ماهیان زینتی زنده زا از قبیل گوپی ، مولی ، سوارتل و پلاتی و 54 هزار قطعه ماهی زینتی تخم گذار شامل اسکار ، فلاور ، سیچلاید ، آنجل و سورم و 20 هزار قطعه گلد فیش می باشد. در این مدت تعداد 82 هزار قطعه ماهی قرمز نیز تولید شده است.

سعیدی اظهار داشت: پیشرفت تکنولوژی با به حداقل رساندن فعالیتهای جسمانی حداکثر بهره وری را برای ما به ارمغان آورده ولی در عوض فاصله ما و طبیعت را افزایش داده است . در شرایط کنونی که زندگی با فشارهای روحی و استرس فراوان همراه است ضروریست سلامت روح و روان نیز مد نظر قرار گیرد لذا ماهیان زینتی در آکواریوم های خانه آرامش بخش محیط خواهند بود.

وی با اشاره به افزایش میزان افسردگی و بیماری های اعصاب و روان در جامعه تصریح کرد : یکی از بهترین راهکارهای مقابله با این چالش، تهیه آکواریوم برای محل زندگی و کار است . دنیای زیر آب و اسرار آن همیشه مورد توجه انسان بوده و می تواند حداقل نیاز به ارتباط با طبیعت را جبران و باعث تسکین اعصاب شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است