بدون نظر
 
عملیات روانی کرونا؛
تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ در ۹:۳۰ ق.ظ
 
هر چند تولید ویروس کرونا در مراکز آزمایشگاهی مخفی آمریکا همچنان بعنوان یک احتمال مطرح است، اما تولید ویروس عملیات روانی کرونا بعنوان یک دستور کار جدید، واقعیتی است که مراکز سعودی، لندنی و آلبانی مامور اجرای آن هستند.

به گزارش تابان تربت؛ در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در ایران، رسانه های معاند لندنی و سعودی در راستای تشویش اذهان عمومی از کمبود تجهیزات پزشکی و کیت آزمایشگاهی در ایران و روند رو به رشد مبتلایان و فوتی ها حکایت می کردند و حالا که در ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و آمریکا مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ افزایش یافته و هر روز بر تعداد انها افزوده می شود ان را نشانه افزایش تشخیص عنوان می کنند!

ان روزها که یک ویدیوی جعلی از غسالخانه بهشت معصومه قم منتشر شد رسانه های فارسی زبان معاند لندنی و سعودی از انباشته شدن جنازه ها در ایران حکایت می کردند و حالا که تصاویری از سوئیس و کشورهای اروپایی و امریکا منتشر شده که فوتی های کرونایی را از مقابل منازل بر می دارند در این رسانه ها چنین تصویر و خبری دیده نمی شود!

رسانه های لندنی و سعودی با موج سواری روی کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی در ایران سعی داشتند تا به ذهن مخاطبان خود القا کنند که جان مردم برای حکومت ارزشی ندارد، اما تصاویر منتشر شده از بیمارستانهای اسپانیا و امریکا و ایتالیا و گریه پرستاران و پزشکان که به اذعان خودشان مجبورند دستگاههای تنفسی را از بیماران بالای ۶۵ سال جدا و به جوانترها بدهند هیچ خبر و تصویری مخابره نمی شود!

این رسانه های معاند در آن روزها می خواستند تصویر مردم ایران را وحشت زده و فروشگاههای کشور را غارت زده نشان دهند، اما حالا تصاویر مربوط به مراکز خرید بدون کالا در لندن و اسکاتلند و برخی کشورهای دیگر در این شبکه ها دیده نمی شود!

این رسانه ها در سر خط خبرهای خود ایران را کانون اصلی انتشار کرونا در منطقه و جهان نشان می دادند، اما اکنون که سازمان جهانی بهداشت از اقدامات جمهوری اسلامی در مقابله با کرونا تقدیر کرده و حالا که ایران در جدول این سازمان جهانی بعد از کشورهای اروپایی و امریکا در رتبه هفتم قرار گرفته مهر سکوت را بر لبان خود دوخته اند.

اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود و هنگامی که رهبر معظم انقلاب اسلامی از احتمال حمله بیولوژیکی آمریکا سخن گفتند، بشدت برآشفته شدند و سعی می کنند این احتمال را یک موضوع غیر علمی و توهم توطئه جلوه بدهند، اما هنگامی که رئیس جمهور آمریکا در اقدامی سیاسی و غیر علمی به ویروس کرونا ویروس چینی می گوید آن را پوشش تبلیغاتی می دهند.

هر چند تولید ویروس کرونا در مراکز آزمایشگاهی مخفی آمریکا همچنان بعنوان یک احتمال مطرح است، اما تولید ویروس عملیات روانی کرونا واقعیتی است که در مراکز سعودی، لندنی و آلبانی بعنوان یک دستور کار مامور اجرای آن هستند.

دستور کارهایی که قرابت زیادی به صحبت ها و مطالب منتشر شده مقامات امریکایی دارد، از پنهان کاری آمار مبتلایان تا بی موالاتی مسوولان و ایجاد ترس و وحشت عمومی، اما طی روزهای اخیر دستور کار جدیدی اضافه شده و آن تمرکز بر زندان های کشور است که رسانه های سعودی و لندنی روی آن همچنان موج سواری می کنند.

موضوع ابتدا از زندان سقز شروع شد و طی روزهای گذشته تصاویری در فضای مجازی از فرار زندانیان سقز منتشر شد که بلافاصله رییس قوه قضائیه دستور برخورد جدی با خاطبان و مقصران را صادر و تعداد زیادی از زندانیان دستگیر و شماری نیز خود به زندان بازگشتند.

دستور کار این رسانه های معاند بر این بود تا فضای هرج و مرج را به افکار عمومی القا کنند که زندان های کشور وضعیت بهداشتی مناسبی ندارند و در حال آشوب هستند، تصاویر نامفهومی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد که جو امنیتی را مقابل برخی زندانها را القا می کنند.

این رسانه ها با کمک مرکز منافقین در البانی تلاش گسترده ای را آغاز کردند تا وضع زندانها از نظر شیوع کرونا را وخیم و حال زندانیان را در خطر نشان دهند.

یکی از زندان هایی که طی روزهای اخیر در شبکه های سعودی و لندنی پر تکرار بود زندان عادل اباد شیراز و زندان مرکزی تبریز بود، اما واقعیت ماجرا درگیری چند زندانی پر خطر با جرایم قتل عمد منجر به اشوب شده بود و هیچ زندانی هم از زندان فرار نکرده بود.

همه این فضا سازی ها در حالی انجام می شود که از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور با دستور رئیس قوه قضائیه ۱۰۰ هزار نفر از زندانیان به مرخصی رفتند و ۱۰ هزار نفر هم عفو گرفتند و فقط زندانیان پرخطر با جرایم سنگین و خشن همچون قتل عمد در زندان باقی ماندند.

ماجرای تناقض های بی پاسخ رسانه های سعودی و لندنی ماجرای این روزها نیست و بلکه ماجرای طولانی است که امروز کرونا آن را بیشتر از گذشته بر ملا کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام