بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
توطئه های منطقه در راستای دفاع از مشروعیت رژیم غاصب صهیونیستی است/ کسانی که با ولایت فقیه زاویه دارند در خانواده انقلاب جائی ندارند
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۵۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت:تمام توطئه های که جبهه استکبار در منطقه خاوریمانه بوجود آورده برای دفاع از مشروعیت و امنیت غده سرطانی رژیم غاصب اسرائیل است.

به گزارش تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در خطبه های امروز نماز جمعه تربت حیدریه افزود: زیاده خواهی و گستاخی های جبهه استکبار علیه ملت ایران به دلیل پیش قراولی این نظام در بیداری جهان اسلام و مقابله با رژیم کودک کش اسرائیل است.

 

وی بیان کرد: امروز آل سعود خائن بعنوان فرزند نامشروع آمریکا در راستای حمایت از تفکر مادی حاکم بر غرب و دفاع از امنیت اسرائیل زنان و کودکان بی گناه را در یمن و بحرین به شهادت می رساند و از جنایتهای گروههای تروریستی در کشورهای اسلامی حمایت می کند.

 

شریعتی تبار در ادامه به حضور با شکوه مردم در راهپیمائی روز جهانی قدس اشاره کرد و افزود: روز قدس روز تعیین تکلیف با مستکبران و زیاده خواهان عالم است و در این روز امت جهان اسلام در سایه وحدت و همدلی فریاد حمایت از مظلوم و مبارزه با ظالم را سر می دهند.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه در بخش دیگری از سخنان خود بدحجابی را توطئه شوم جبهه استکبار خواند و گفت: دشمنان نظام اسلامی پس از ناامیدی در جنگ و فتنه، بدحجابی در جامعه اسلامی را مهمترین رویکرد شیخون فرهنگی قرار داه اند تا از این طریق منکرات را در جامعه افزایش و معروفات را نیز کاهش دهند.

 

وی گفت: بانوان شاغل دردستگاههای اجرایی و ادارات و بانکها باید با حجاب و عفاف کامل به مردم خدمات ارائه دهند.

 

امام جمعه تربت حیدریه اذعان داشت: عفاف و حجاب و مقابله با بدحجابی مطالبه عمومی ملت ایران است و دستگاههای مجری و بخصوص نیروی انتظامی و دستگاه قضا باید با قاطعیت با عوامل بدحجابی برخورد کنند.

 

شریعتی تبار به فتنه سال 78 و 88 اشاره کرد و افزود: غربی ها در یک اقدامی باطل با بسیج تمام امکانات سعی بر براندازی نظام داشتند که با هوشیاری رهبری نظام و بصیرت مردم همیشه در صحنه، این توطئه ها نیزخنثی شد.

 

امام جمعه تربت حیدریه گفت: کسانی که با ولایت فقیه زاویه دارند در خانواده انقلاب جائی ندارند و ملت ایران هیچگاه به فتنه گران اجازه عرض اندام و خودنمایی نخواهد داد.

 

وی افزود: دستگاه دیپلماسی کشور با غیرت و تدین و با رعایت خطوط تبیین شده نظام از حقوق ملت و نظام اسلامی ایران در برابر زیاده خواهان عالم دفاع می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود