بدون نظر
 
رییس مرکز تربیت بدنی سپاه امام رضا(ع):
توسعه ۳۰ پایگاه استعدادیابی در اولویت تربیت بدنی بسیج خراسان رضوی
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۳۹۶ در ۶:۳۴ ق.ظ
 
رییس مرکز تربیت بدنی سپاه امام رضا(ع) گفت: امسال توسعه ۳۰ پایگاه استعدادیابی در ۱۰ رشته ورزشی در اولویت فعالیت های مراکز تربیت بدنی بسیج خراسان رضوی قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، عباس مشمول دوشنبه شب در یادواره شهدای ورزشکار تربت حیدریه اظهار داشت: در راستای فعالیت های ورزشی در سطح استان امسال توسعه ۳۰ پایگاه استعدادیابی در ۱۰ رشته ورزشی در اولویت فعالیت های مراکز تربیت بدنی بسیج خراسان رضوی قرار گرفته است.

 

وی تصریح کرد: اجرای این فعالیت ها با مشارکت اداره ورزش و جوانان و تربیت بدنی آستان قدس رضوی محقق خواهد شد.

 

مشمول به توسعه ورزش همراه با جوانمردی اشاره کرد و افزود: فضاهای ورزشی باید مظهر ترویج فرهنگ ورزش ایرانی اسلامی باشد تا نوجوانان و جوانانی که جذب رشته های مختلف می شوتد بتوانند با این روحیات برای خانواده و اطرافیان خود الگو باشند.

 

رییس مرکز تربیت بدنی سپاه امام رضا(ع) در بخشی دیگر با بیان اینکه ۱۹ سالن ورزشی در حال ساخت است، افزود: تاکنون در حاشیه شهر مشهد ۳۴ سالن ورزشی ساخته شده که ۱۶ سالن آن با مشارکت شهرداری بوده و ۲ هزار و ۱۰۰ نفر از این مجموعه ها استفاده می کنند.

 

یادواره ۲۳ شهید ورزشکار تربت حیدریه در محل باشگاه مقاومت امام خامنه ای(مدظله العالی) گود باستانی مرحوم جهان پهلوان سالاری با حضور پهلوانان این رشته ورزشی و مسوولان و ورزشکاران برگزار شد.

 

طی چهار سال گذشته ۱۷ سالن ورزشی در مرکز و حاشیه شهر تربت حیدریه با هزینه بری ۳۰ میلیارد ریال احداث شد.

 

تربت حیدریه بالغ بر سه هرار ورزشکار بسیجی دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است