بدون نظر
 
در دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه صورت گرفت؛
توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ در ۱۱:۴۷ ق.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه از توزیع 730 بسته کمک معیشتی میان خانواده های نیازمند و محروم آسیب دیده از بیماری کرونا در بخش رخ خبر داد.

سرهنگ احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: همزمان با دهه ولایت و امامت دومین مرحله مواسات، همدلی و کمک مومنانه در سطح شهرستان تربت حیدریه آغاز سده و اکنون 730 بسته کمک معیشتی بین اقشار نیازمند در جلگه رخ توزیع شده است.

وی تصریح کرد: با شروع بیماری کرونا در مرحله اول 600 بسته معیشتی هر کدام به ارزش سه میلیون ریال بین اقشار آسیب دیده از کرونا در بخش رخ توسط بسیح قدس رباط سنگ تهیه و توزیع شده است.

ناصری موحد با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی به مرحله اجرایی درآمده، افزود:: پس از اعلام این فرمان مبارک، یک خیزش عمومی، وحدت، کمک و همدلی و سخاوتمندی ملت شریف ایران و مردم بخش را شاهد هستیم.

وی بیان کرد: مردم از آنچه که در اختیار داشته دریغ نکرده و کمک کردند تا افراد نیازمند احساس کمبود و یا ناراحتی نکنند تا فرهنگ اسلام و انقلاب در قالب این کمک‌های داوطلبانه تجلی زیبایی پیدا کند.

فرمانده سپاه تربت حیدریه با اشاره به اینکه مرحله دوم رزمایش بزرگ مؤمنانه در راستای کمک به افراد نیازمند در سطح منطقه آغاز شده، تصریح کرد: همزمان با سراسر کشور در سطح منطقه رخ نیز این رزمایش مواسات و همدلی عملیاتی شده است.

وی با بیان اینکه امید است بتوان کمک‌های بیشتری را برای کمک مردم تا پایان گذر از بحران کرونا داشته باشیم، تأکید کرد: از اولین لحظه ورود کشور به بحران کرونا پایگاههای بسیج رباط سنگ و منطقه رخ نیز در قالب 10 کارگاه تولید ماسک فعال شده و با اجرای 180 گشت استقراری و متحرک اقدام به ضد عفونی کردن راههای ورودی به تمامی روستاها کردند که به مدد این تلاش‌ها کمترین مورد ابتلا به بیماری را درمنطقه رخ و شهرستان شاهدیم.

وی با اعلام اینکه در مرحله اول 550 خانوار نیازمند در منطقه رخ شناسایی شدند تصریح کرد: در این مرحله حدود 80 بسته معیشتی توزیع شد.

وی تصریح کرد: ارزش هر بسته حمایتی در مرحله دوم بیش از دومیلیون وپانصد هزارریال است که با مشارکت خیران و بسیج بخش جمع آوری و میان محرومین و سایر افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه