بدون نظر
 
در آستانه سال جدید نسیم مواسات و همدلی در تربت حیدریه وزیدن گرفت؛
توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۶ ق.ظ
 
در آستانه سال جدید و در پنحمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه 2500 بسته معیشتی به ارزش 5 میلیارد ریال با مشارکت بسیج سازندگی، ستاد اجرایی فرمان امام راحل و خیرین در شهرستان تربت حیدریه توزیع شد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در آئین توزیع این بسته های معیشتی اظهار داشت: به رغم آسیب های اقتصادی کرونا در ایران، اتفاق درخشانی در کشور رقم خورد که عطر اسلام و مواسات و همدلی اسلامی را سامان داد، چرا که ایران همدل سرمایه اجتماعی عظیمی است..

سرهنگ پاسدار احمد ناصری موحد تصریح کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه، نخستین مرحله این رزمایش در ماه مبارک رمضان سال گذشته توسط قرارگاه محرومیت زدایی و بسیج سازندگی با توزیع بیش از 2000 بسته غذایی هر کدام به ارزش تقریبی 5 میلیون ریال بین نیازمندان و خانواده های متضرر از کرونا نیز توزیع شد.

وی با بیان اینکه تا پیش از آغاز رزمایش کمک مومنانه پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج از اواسط نیمه ماه شعبان پارسال در کنار خیرین، گروههای جهادی، هیئتی، طلاب، نهادها و سایر ارگانها، مشغول به اجرای این کارخداپسندانه هستند، افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از 40 هزار بسته غذایی توسط این گروهها و نهادها بین اقشار آسیب پذیر توزیع شده است.

در ادامه این آئین فرماندار تربت حیدریه گفت: این کار ارزشمند پس از فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در سراسر کشور بعنوان رزمایش مومنانه در حال انجام است که به بسیاری از محرومین و نیازمندان متضرر از کرونا کمک شایانی شد.
حسین شرافتی راد بیان کرد:
امروز شاهد منش و راه ائمه اطهار علیه السلام هستیم و این اقدام خداپسندانه از صدر اسلام بوده و امروز هم تبلور آن در انقلاب اسلامی در شرایط خاص کرونا بعنوان رزمایش کمک مومنانه در سطح جامعه تبیین شده و این اتفاق در حال تکرار است.

وی افزود: هر چقدر بتوانیم لبخند شادی را بر لبان مستمندان و نیازمندان جاری کنیم ماندگار خواهد بود و آنچه که برای خیرین هم می ماند همین اقدامات خداپسندانه است‌.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است