بدون نظر
 
رییس اداره تعزیرات منطقه تربت حیدریه:
توزیع بیش از ۱۱ تن گوشت منجمد در بازار تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۷ در ۲:۴۱ ب.ظ
 
رییس اداره تعزیرات منطقه تربت حیدریه گفت: بر اساس مصوبه جلسه تنظیم بازار ویژه شب یلدا، هشت تن گوشت منجمد قرمز و 3.5 تن گوشت مرغ منجمد با نرخ مصوب تنظیم بازار در تربت حیدریه توزیع شده است.

به گزارش تابان تربت؛ نجم الدین گرمابی در گفت و گو با خبرنگاران، قیمت گوشت قرمز را هر کیلو ۲۹۰ هزار ریال و گوشت مرغ را نیز هر کیلو ۹۰ هزار ریال اعلام و اظهار داشت: سایر اقلام نظیر میوه، آجیل و برنج نیز به میزان نامحدود و با کنترل دقیق، در بازار عرضه شده است.

وی گفت: همچنین گشت مشترک با کمک بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت به تعداد ۲ گروه در صبح ها و سه گروه شب ها کار نظارت بر بازار را به عهده دارند.

 

گرمابی در ادامه اظهار داشت: کار ما رسیدگی به تخلفات صنفی است که از طرف اداره صنعت، معدن و تجارت و نیز واحد بازرسی اتاق اصناف به این اداره گزارش می شود و به عبارت دقیق تر مرجع نظارت بر بازار بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن هستند و مرجع رسیدگی به تخلفات گزارش شده، نیز اداره تعزیرات حکومتی می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور