بدون نظر
 
رییس اداره تعزیرات منطقه تربت حیدریه:
توزیع بیش از ۱۱ تن گوشت منجمد در بازار تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۷ در ۲:۴۱ ب.ظ
 
رییس اداره تعزیرات منطقه تربت حیدریه گفت: بر اساس مصوبه جلسه تنظیم بازار ویژه شب یلدا، هشت تن گوشت منجمد قرمز و 3.5 تن گوشت مرغ منجمد با نرخ مصوب تنظیم بازار در تربت حیدریه توزیع شده است.

به گزارش تابان تربت؛ نجم الدین گرمابی در گفت و گو با خبرنگاران، قیمت گوشت قرمز را هر کیلو ۲۹۰ هزار ریال و گوشت مرغ را نیز هر کیلو ۹۰ هزار ریال اعلام و اظهار داشت: سایر اقلام نظیر میوه، آجیل و برنج نیز به میزان نامحدود و با کنترل دقیق، در بازار عرضه شده است.

وی گفت: همچنین گشت مشترک با کمک بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت به تعداد ۲ گروه در صبح ها و سه گروه شب ها کار نظارت بر بازار را به عهده دارند.

 

گرمابی در ادامه اظهار داشت: کار ما رسیدگی به تخلفات صنفی است که از طرف اداره صنعت، معدن و تجارت و نیز واحد بازرسی اتاق اصناف به این اداره گزارش می شود و به عبارت دقیق تر مرجع نظارت بر بازار بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن هستند و مرجع رسیدگی به تخلفات گزارش شده، نیز اداره تعزیرات حکومتی می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه