بدون نظر
 
رییس کمیته امداد تربت حیدریه خبر داد؛
توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۹ در ۹:۴۶ ق.ظ
 
سید سعید عبدالله زاده گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در تربت حیدریه 5 هزار و 360 بسته کمک معیشتی و 4 هزار و 320 پک بهداشتی بین خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) توزیع شده است.

سید سعید عبدالله زاده، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در اجرای طرح مواسات و همدلی، نیکوکاران این شهرستان علاوه بر اطعام نیازمندان بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی و بهداشتی را به آسیب دیدگان از کرونا اهداء کردند.

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در تربت حیدریه 5 هزار و 360 بسته کمک معیشتی و 4 هزار و 320 پک بهداشتی بین خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) توزیع شده است.

عبدالله زاده خاطر نشان کرد: همچنین در این مدت بیش از ۱۰۷ هزار پرس غذای گرم به همت نیکوکاران و توسط کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، خیریه ها و هیئت های مذهبی تربت حیدریه در بین نیازمندان توزیع شده است.

رییس کمیته امداد تربت حیدریه بیان داشت: در این مدت در قالب اطعام مهدوی، نهضت تعاون و همدلی و اطعام علوی نیز بیش از ۳۶ هزار پرس غذای گرم در بین آسیب دیدگان از بیماری کوید ۱۹ توزیع شده است.

رئیس کمیته معیشت قرار گاه مواسات سردارشهید سلیمانی با اشاره به توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی دیگر در موج دوم کرونا از تمامی دستگاهها، گروههای جهادی‌ و تشکلهای مذهبی خواست با هدف مدیریت کمک های مومنانه و توزیع عادلانه آن در بین نیازمندان شهرستان اطلاعات جامعه هدف و توزیع سبدهای معیشتی و بهداشتی خود را در سامانه سخا کمیته امداد ثبت کنند.

وی بیان داشت: از مجموع جمعیت 250 هزار نفری در تربت حیدریه بالغ بر 17 هزار نفر در قالب 9 هزار و 500 خانوار از خدماتی شامل، مستمری ماهانه، اشتغال، درمان و تحصیل و تسهیلات بانکی بهره مند هستند که 90 درصد اعتبارات از طریق منابع دولتی و 10 درصد آن مشارکت های مردمی است.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
استکبار ستیزی و ولایت محوری از شاخصه های مهم اسلام ناب محمدی صلی الله است کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه در گیر و دار بروکراسی های اداری توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه ما مسئول تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها هستیم نه تامین بازار تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است/اسرائیل پادگان نظامی ایالات متحده در منطقه است بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود