بدون نظر
 
رییس کمیته امداد تربت حیدریه خبر داد؛
توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۹ در ۹:۴۶ ق.ظ
 
سید سعید عبدالله زاده گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در تربت حیدریه 5 هزار و 360 بسته کمک معیشتی و 4 هزار و 320 پک بهداشتی بین خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) توزیع شده است.

سید سعید عبدالله زاده، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: در اجرای طرح مواسات و همدلی، نیکوکاران این شهرستان علاوه بر اطعام نیازمندان بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی و بهداشتی را به آسیب دیدگان از کرونا اهداء کردند.

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در تربت حیدریه 5 هزار و 360 بسته کمک معیشتی و 4 هزار و 320 پک بهداشتی بین خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) توزیع شده است.

عبدالله زاده خاطر نشان کرد: همچنین در این مدت بیش از ۱۰۷ هزار پرس غذای گرم به همت نیکوکاران و توسط کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، خیریه ها و هیئت های مذهبی تربت حیدریه در بین نیازمندان توزیع شده است.

رییس کمیته امداد تربت حیدریه بیان داشت: در این مدت در قالب اطعام مهدوی، نهضت تعاون و همدلی و اطعام علوی نیز بیش از ۳۶ هزار پرس غذای گرم در بین آسیب دیدگان از بیماری کوید ۱۹ توزیع شده است.

رئیس کمیته معیشت قرار گاه مواسات سردارشهید سلیمانی با اشاره به توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی دیگر در موج دوم کرونا از تمامی دستگاهها، گروههای جهادی‌ و تشکلهای مذهبی خواست با هدف مدیریت کمک های مومنانه و توزیع عادلانه آن در بین نیازمندان شهرستان اطلاعات جامعه هدف و توزیع سبدهای معیشتی و بهداشتی خود را در سامانه سخا کمیته امداد ثبت کنند.

وی بیان داشت: از مجموع جمعیت 250 هزار نفری در تربت حیدریه بالغ بر 17 هزار نفر در قالب 9 هزار و 500 خانوار از خدماتی شامل، مستمری ماهانه، اشتغال، درمان و تحصیل و تسهیلات بانکی بهره مند هستند که 90 درصد اعتبارات از طریق منابع دولتی و 10 درصد آن مشارکت های مردمی است.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند