بدون نظر
 
تهیه و توزیع بستنی فاسد با جعل برند
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۲۲ ب.ظ
 
اندیمشک جوان ،رییس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان از شناسایی و کشف کارگاه تهیه و توزیع بستنی فاسد با جعل برند در شهر همدان خبر داد. به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ احمد رحیمی گفت: در پی خبری مبنی بر فعالیت کارگاهی در امر تهیه وتوزیع بستنی با […]

اندیمشک جوان ،رییس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان از شناسایی و کشف کارگاه تهیه و توزیع بستنی فاسد با جعل برند در شهر همدان خبر داد.
به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ احمد رحیمی گفت: در پی خبری مبنی بر فعالیت کارگاهی در امر تهیه وتوزیع بستنی با برند جعلی در شهر همدان ، عوامل نظارتی پلیس امنیت عمومی، با همکاری بازرسان مرکز بهداشت همدان پس از هماهنگی با مقام قضایی، از کارگاه و انبار تولید بستنی در یکی از مناطق شهر همدان بازرسی به عمل آوردند.

وی افزود: در بازرسی صورت گرفته مشاهده شد متصدی این واحد در داخل این کارگاه به تهیه، تولید و بسته بندی انواع بستنی فاقد پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و با استفاده از افزودنی های غیرمجاز و بدون تاریخ تولید و انقضا از نظر ارگانیکی اقدام می کند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در بررسی به عمل آمده مشخص شد، این فرد با سوء استفاده از نام تجاری یک شرکت لبنیات وبستنی معتبر اقدام به توزیع بستنی می کند.

سرهنگ رحیمی اضافه کرد: در این راستا از این کارگاه، مقدار ۱٫۵ تن انواع بستنی بسته بندی شده کارخانه ای و ۵۰ کیلوگرم مواد خوراکی فاسد شامل پودراسانس و ملزومات تولید بستنی، پودر کاکائو و نان بستنی کشف شد.

وی گفت: این کارگاه به دلیل رعایت نکردن ضوابط انتظامی و بهداشتی و نداشتن مجوز فعالیت، پلمب و از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد و پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرکز بهداشت همدان شد.

تازه ترین خبرهای حاکی از این است که در اوایل ماه مبارک رمضان نیز یک تعویض روغنی در همدان که اقدام به تهیه و توزیع بستنی می کرد توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد