بدون نظر
 
تهیه و توزیع بستنی فاسد با جعل برند
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۲۲ ب.ظ
 
اندیمشک جوان ،رییس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان از شناسایی و کشف کارگاه تهیه و توزیع بستنی فاسد با جعل برند در شهر همدان خبر داد. به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ احمد رحیمی گفت: در پی خبری مبنی بر فعالیت کارگاهی در امر تهیه وتوزیع بستنی با […]

اندیمشک جوان ،رییس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان از شناسایی و کشف کارگاه تهیه و توزیع بستنی فاسد با جعل برند در شهر همدان خبر داد.
به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ احمد رحیمی گفت: در پی خبری مبنی بر فعالیت کارگاهی در امر تهیه وتوزیع بستنی با برند جعلی در شهر همدان ، عوامل نظارتی پلیس امنیت عمومی، با همکاری بازرسان مرکز بهداشت همدان پس از هماهنگی با مقام قضایی، از کارگاه و انبار تولید بستنی در یکی از مناطق شهر همدان بازرسی به عمل آوردند.

وی افزود: در بازرسی صورت گرفته مشاهده شد متصدی این واحد در داخل این کارگاه به تهیه، تولید و بسته بندی انواع بستنی فاقد پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و با استفاده از افزودنی های غیرمجاز و بدون تاریخ تولید و انقضا از نظر ارگانیکی اقدام می کند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در بررسی به عمل آمده مشخص شد، این فرد با سوء استفاده از نام تجاری یک شرکت لبنیات وبستنی معتبر اقدام به توزیع بستنی می کند.

سرهنگ رحیمی اضافه کرد: در این راستا از این کارگاه، مقدار ۱٫۵ تن انواع بستنی بسته بندی شده کارخانه ای و ۵۰ کیلوگرم مواد خوراکی فاسد شامل پودراسانس و ملزومات تولید بستنی، پودر کاکائو و نان بستنی کشف شد.

وی گفت: این کارگاه به دلیل رعایت نکردن ضوابط انتظامی و بهداشتی و نداشتن مجوز فعالیت، پلمب و از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد و پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرکز بهداشت همدان شد.

تازه ترین خبرهای حاکی از این است که در اوایل ماه مبارک رمضان نیز یک تعویض روغنی در همدان که اقدام به تهیه و توزیع بستنی می کرد توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است